Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Archiv článků

Bydlení ve venkovském stylu23. 07. 2019
Máte rádi útulné prostory, kde čas proudí tak nějak pomaleji? Pokud zrovna neholdujete minimalismu a strohé jednoduchosti moderny, tento článek je psaný přímo pro vás. Nalaďte se na vlnu pohody, uvařte šálek kávy a udělejte si čas na přečtení následujících pár řádků, kde se dozvíte, jak snadno bydlení v příjemném venkovském stylu vykouzlit.
Několik tipů, jak vybavit dětský pokoj pro vaše malé neposedy06. 06. 2019
Dětský pokoj je pro vaše malé poklady hracím prostorem i místem pro spánek a bezpečné útočiště. Jak to udělat tak, aby se všechny tyto prvky skloubily dohromady? V případě, že se do zařizování chcete pustit sami a na vlastní pěst, věnujte pozornost následujícím radám a nápadům, jak jednoduše dětský pokoj zařídit.
Jak si zařídit bydlení ve skandinávském stylu hygge?03. 06. 2019
Současný trend, který ovládl oblast interiérového designu, je styl hygge. Odkud slovo hygge pochází a co se skrývá za jeho významem? Načerpejte pozitivní severskou atmosféru a posuďte sami, jestli se vám bude žít šťastněji. Přijďte na chuť pomalému a šťastnému způsobu života.
Jak vybrat lepidlo na tapety08. 01. 2018
Poradíme Vám, jaká lepidla použít na různé druhy tapet. Není to žádná věda. Potřebujete pouze vědět, z jakého materiálu je Vaše tapeta vyrobena.
Jak využít samolepicí folie?21. 11. 2017
Samolepicí folie (někdy se jim říká samolepicí tapety) jsou skvělým pomocníkem do domácnosti, když toužíte po drobné rychlé změně nebo když potřebujete snadno a za pár minut skrýt nějaké nedostatky.
Jak nalepit fototapetu10. 11. 2017
Jak se vypořádat s lepením fototapety na zeď? Není to tak těžké, s naším návodem to jistě zvládnete a svůj byt oživíte během několika chvil. Na co si dát pozor, to se dočtete v článku.
Jak na bordury27. 10. 2017
Dekorace stěn interiéru - to nejsou jen tapety. Inspirujte se tipy k nalepení bordur na zeď. Oživí dětské pokoje, ale i ostatní místnosti v bytě.
Jak penetrovat zeď05. 10. 2017
Hledáte informace, jak penetrovat zeď? A proč vůbec? Je to důležité hned z několika důvodů. Dočtete se o nich v článku. Penetrace stěny je potřebná jak před malováním, tak před tapetováním.
Nejčastější chyby při tapetování29. 06. 2016
Každý dobře ví, jakou dá práci vybrat tu pravou tapetu. Jak je těžké ji dokonale sladit k nábytku, ke koberci, a aby se líbila všem doma. Se samotným výběrem tapety si každý dá záležet, ale bohužel málokdo si poté dá tu práci s tím nejdůležitějším – se samotnou aplikací (lepením) tapety, ale hlavně s přípravou podkladu.
Časté dotazy a odpovědi ohledně tapet na zeď22. 06. 2016
V tomto článku bych se chtěl věnovat častým otázkám našich zákazníků. Jedná se o otázky, které by Vám mohly při nákupu tapet velice pomoci.
Odstranění tapet a příprava podkladu23. 05. 2016
Odstranění starých tapet je strašákem pro spoustu z nás. Pokud ale dodržíte doporučený postup, nemusíte se bát, půjde to téměř samo.
Renovace starých kachliček za kuchyňskou linkou pomocí tapet18. 04. 2016
Ptáte se, jak levně, rychle a snadno zrenovovat starý kachličkový obklad za kuchyňskou linkou? Nemusíte nic sekat. Efektivním řešením je využít stěnové vinylové tapetové obklady.
Tapetování rohů a okenních výklenků05. 09. 2014
Zákazníci se nás často ptají, jak správně tapetovat rohy či okenní výklenky. Přinášíme Vám proto několik praktických rad.
Jak lepit vinylové a papírové tapety?09. 05. 2014
Přinášíme Vám podrobný návod, jak si počínat při lepení vinylových a papírových tapet.
Jak lepit vliesové tapety?09. 05. 2014
V následujícím článku se přehledně krok za krokem dozvíte, jak nalepit vliesové tapety.
O e-shopu a kamenné prodejně18. 04. 2014
Ve video ukázce Vám ukážeme širokou nabídku tapet, který nabízí internetový obchod www.kupsi-tapety.cz.
Penetrace a penetrování před tapetováním18. 04. 2014
Doporučujeme penetrovat před každým tapetováním. Že je penetrování snadné, uvidíte v přiloženém videu.
Postup při tapetování18. 04. 2014
Video ukazuje, jak tapety naměřit, rozstříhat a co všechno je k tapetování potřeba.
Video pro lepení vliesových tapet18. 04. 2014
V následujícím článku Vám přinášíme krátký popis a video lepení vliesových tapet.
Kolik rolí je potřeba koupit?10. 04. 2014
Při počítání spotřeby tapet je nutné vědět výšku stropu a délku tapetované stěny.