Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

O firmě

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě a velkoobchodě. Naše nabídka je široká a neleznete zde vše pro vylepšení Vašich stěn. Nabízíme moderní  tapety, bytové tapety, tapety na zeď, vliesové tapety, fototapety a papírové tapety. Tapety nabízíme od výrobců Ugepa, AS Creation, RASCH, Vavex a Marburg. Samolepící dekorace od firem Komar, Crearreda, d-c-fix a další okenní dekorace, bordury. Fototapety jsou od firem: Komar, W+G, A+G . Pro usnadnění práce při lepení, zde naleznete i pomůcky pro tapetování a lepidla. Chcete vědět jak se staví sen? Chce to invenci a nebát se použít v interiéru tapety. A bude to prima. Podívejte se také na tapetový konfigurátor na tapety RASCH ZDE a konfigurátor AS Creation ZDE. Držitelům Sphere card poskytujeme 5% slevu.
Stačí do poznámek uvést číslo karty a my Vám cenu posléze upravíme.

Dne 1. 6. 2010 jsme se přestěhovali do nových reprezentativních prostor na ulici Kpt. Jaroše 15 v Boskovicích a pro
naše zákazníky jsme otevřeli také cukrárnu s kavárnou. Tedy každý všední den si můžete přijít listovat katalogy tapet, fototapet a samolepících dekorací nebo si přímo vybrat z naší
skladové nabídky a ochutnat k tomu výbornou kávu nebo některý zákusek z naší nabídky. O víkendech je cukrárna otevřená až odpoledne a nepřekrývá se s pracovní dobou vzorkovny tapet. 
Pro ty nejmenší je dětský koutek, kde se mohou dosytosti vyřádit ,a v létě také útulná zahrádka.
Kapacita cukrárny je 47 míst a 20 míst na zahrádce.

Boskovice jsou velmi krásným historickým městem, kde se pořádá spousty kulturních a sportovních akcí. O těchto akcích Vás budeme průběžně informovat. Našich zákazníkům nabízíme v termínech těchto údálostí návštěvu naší prodejny i mimo standardní otevítací dobu a budeme se Vám rádi věnovat, odpovíme Vám všechny vaše dotazy, můžete se těšit na zajímavé akce a prezentace. A v naší kavárně a cukrárně můžete ochutnat naše domácí produkty.