Menu
0

O firmě

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě a velkoobchodě. Naše nabídka je široká a neleznete zde vše pro vylepšení Vašich stěn. Nabízíme moderní  tapety, bytové tapety, tapety na zeď, vliesové tapety, fototapety a papírové tapety. Tapety nabízíme od výrobců Ugepa, AS Creation, RASCH, Vavex a Marburg. Samolepící dekorace od firem Komar, Crearreda, d-c-fix a další okenní dekorace, bordury. Fototapety jsou od firem: Komar, W+G, A+G . Pro usnadnění práce při lepení, zde naleznete i pomůcky pro tapetování a lepidla. Chcete vědět jak se staví sen? Chce to invenci a nebát se použít v interiéru tapety. A bude to prima. Podívejte se také na tapetový konfigurátor na tapety RASCH ZDE a konfigurátor AS Creation ZDE. Držitelům Sphere card poskytujeme 5% slevu.
Stačí do poznámek uvést číslo karty a my Vám cenu posléze upravíme.

Poháry a medaile přímo v Boskovicích

Nabízíme sportovní poháry, medaile a diplomy pro různé sportovní odvětví. Sportovní poháry u nás můžete zakoupit v několika velikostech a řadách, od pohárů Ekonom až po Exkluziv. Dle Vašeho přání a představ zhotovíme popisky na štítky a medaile, které provádíme laserem, nebo gravírováním. Symbolem vítězství a úspěchu je ocenění každého sportovce za jejich výkony a krásnou vzpomínkou po několika letech. Sportovní poháry a medaile lze také použít na různé společenské nebo marketingové akce. Další možností koho ocenit jsou sportovní medaile pro děti, které vždy potěší a nezklamou a jejich rozzářené pohledy každého z nás pak potěší. Vybírejte ze široké nabídky přímo v naší nové prodejně v Boskovicích na ulici Průchodní 97/5 (bávalý secondhand Misch Masch) nebo v katalogu, který Vám rádi zapůjčíme.

 

Otevírací doba:

Pondělí: 11:00 - 16:00
Úterý: 11:00 - 14:00
Středa: 11:00 - 16:00
Čtvrtek: 11:00 - 14:00
Pátek: zavřeno nebo dle domluvy

další informace najdete na našem webu:

 

Pro sportovní kluby nabízíme slevu 10% a pro dětské akce slevu 15%.

Další slevy dle individální domluvy.

Hlavně Vás jistě překvapí naše skvělé ceny.

 

Jestli nás naše nabídka zaujala, odepište na tento email nebo nám zavolejte a zdarma Vám pošleme na vaši adresu slevové karty.

 

S pozdravem Kupsa Zdeněk, tel.: 777 933 164

Kupsi u Kupsy, s.r.o.

IČO: 07770243

DIČ: CZ07770243

www.kupsi-tapety.cz

Nabízíme také  výrobu razítek