Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Tapety na zeď slunečnice

Milujete slunečnice? Chcete je mít všude? Ty na našich tapetách Vám rozhodně neuvadnou ani po několika letech. Na výběr jsou malé či obří, můžete mít jen jednu v nadživotní velikosti nebo celý lán těchto nádherných květin. Tapety se slunečnicemi do Vašeho interiéru slunce a letní pohodu. Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti tapet na zeď slunečnice

  • Kvalita
  • Originalita
  • Snadné nalepení
  • Různé druhy
  • Rychlá dekorace interiéru

Další květiny na stěnu

V nabídce máme klasické vliesové tapety na zeď se slunečnicemi, ale i fototapetu za kuchyňskou linku nebo na dveře. Najděte si tedy dle libosti vhodné místo na tuto bytovou dekoraci a podle toho vybírejte. Nabízíme také tapety s dalšími květinami, například tulipány, případně dále se stromy nebo dalšími přírodními motivy. Pokud nemáte na stěnách moc místa a hledáte nějakou méně rozsáhlou výzdobu, můžete si pořídit třeba samolepky na zeď s květinami a pampeliškami.

Snadné nalepení

Nalepení je snadné, zvládne to každý pomocí našich návodů, jen mezi nimi musíte zvolit ten správný podle Vaší tapety. Najdete návod na lepení vliesové, papírové tapety i fototapety. Stejně tak lepidla vybírejte podle materiálu dekorace – lepidla na papírové nebo vliesové tapety.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním