Menu
0
0

Tapety na zeď a stěnu do chodby

Hledáte tapety na zeď do chodby, kterou oživíte tmavou chodbu nebo předsíň? Rádi byste měli na stěně jednobarevnou klasiku, vzory, extravagantní motivy nebo luxusně vyhlížející tapetu?

Čerpejte inspiraci z naší široké nabídky tapet. V kategorii designových tapet najdete výrazné vzory a motivy. Jemnější vzory mají klasické tapety, které snadno sladíte v vybavením interiéru.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Tapety nejen na chodbu, ale i do předsíně

Na zeď budou skvělé do chodby i do předsíně vliesové tapety. Jsou pružné, pevné a snižují hluk až do 30 %. Jistě oceníte, že jsou omyvatelné. Velmi snadno se lepí a vytvoří vám i tepelně zvukovou izolaci.

Snadné lepení vliesové tapety

Vliesové tapety jsou vyrobeny z revolučního materiálu, který vám usnadní lepení. Tapeta se při lepení nesmršťuje a narozdíl od papírových tapet, se lepidlo nanáší přímo na stěnu. Můžete ji využít k rekonstrukci interiéru na popraskanou zeď.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním