Menu
0
0

Tapety na zeď mapa světa

Rádi cestujete? Vyzdobte si interiér velkou tapetou se všemi kontinenty světa. Mějte celý svět stále na očích.

Zeměpisná mapa světa na zeď

V nabídce máme různé velikost zeměpisných tapet. Velké čtyřdílné obrazové fototapety na zeď velikosti až 360 x 255 cm. Pokud byste si nevěděli rady, jak nalepit vliesovou tapetu nebo fototapetu, v popisku každé tapety naleznete podrobný návod s jehož pomocí bude pro vás instalace tapety na zeď snadná.

Tapety mají klasický vzhled zeměpisné mapy světa, ale najdete zde i originální pojetí zobrazení světových kontinentů nebo samolepku na zeď se stříbrnými kontinenty.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Dětská mapa světa

Tapety a fototapety, které zobrazují jednotlivé kontinenty jsou skvělou edukativní pomůckou pro děti.

Krásná a velká fototapeta světa pro děti zobrazuje nejen celý svět, ale také vlajky všech států a zvířátka, která jsou umístěna v jednotlivých částech světa podle místa jejich výskytu. Jde o výbornou pomůcku pro malé i starší školáky, pro které se zeměpis stane jistě oblíbeným předmětem.

Fototapeta na zeď mapa světa

Kulatá samolepící a ekologická vliesová fototapeta je menšího rozměru a jde o decentnější variatu v porovnání s velkými tapetami. Její velikost je 70 x 70 cm tudíž příliš místa na zdi nezabere.

Jako další z možností, čím dekorovat zeď, je vinylová tapeta, na které jsou zobrazeny historické mapy světa. Tato jistě potěší milovníky historie a kartografie.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním