Menu
0
0

Šedé tapety na zeď

Šedé tapety na zeď jsou praktické a nadčasové. Hodí se do interiérů vybavených v různých stylech. Působí formálně a důstojně. Svým vyzněním na sebe nebudou zbytečně poutat pozornost, která tak může být upřena na dekorace v místnosti.

V nabídce máme různé druhy vliesových a samolepících šedých tapet na zeď:

  • bílo-šedá mozaika,
  • světlé bílo-šedé tapety,
  • tapety různých barevných odstínů šedé barvy,
  • matnou šedou tapetu,
  • tapetu perleťově šedý dub,
  • šedé tapety se třpytkami.
 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Vliesová šedá tapety

Vliesové tapety jsou díky své struktuře pružné, pevné a snižují hluk až o 30 %. Mezi jejich výhody patří to, že jsou omyvatelné, jednoduše se lepí a tvoří tepelně zvukovou izolaci.

Tabulová tapeta šedá

Díky tabulové tapetě vytvoříte na zdi velkou tabuli, kterou můžete popisovat suchými křídami. Tapeta je velmi praktická do kaváren, restaurací nebo ji v domácnosti využijete k poznámkám a vzkazům. V dětském pokoji bude rozvíjet kreativitu dětí s barevnými křídami se u ní skvěle se zabaví. Materiál vliesové tapety zajistí snadné umývání a barevnou stálost. V nabídce ji máme ve dvou velikostech 5 m x 1,06 m a 53 cm x 10,05 m.

Dětské šedé tapety

Šedé tapety jsou vhodné i na zeď do dětského pokoje. Dětem s nimi můžete v pokojíčku vytvořit cihlovou nebo batikovanou zeď. Dětské tapety máme i v matných šedých odstínech, které působí velmi jemně.

Vybírejte mezi různými veselými tapetami s dětským motivem.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním