Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Tapety na zeď dlažba

V kategorii tapet na zeď dlažba najdete jednak tapety, které imitují vzhled keramických obkladů, a jednak vinylové tapety, které částečně nahrazují dlažbu jako takovou – jsou omyvatelné a voděodolné, takže se hodí do kuchyně i koupelny. Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti tapet na zeď dlažba

  • Kvalita za rozumnou cenu
  • Originální vzhled
  • Moderní styl Imitace dlažby
  • Omyvatelnost
  • Odolnost
  • Snadné nalepení

Skvělá přilnavost díky kvalitním lepidlům

Nalepit tapetu zvládne každý podle návodu, jen si vyberte správný postup podle materiálunávod na nalepení vliesové nebo vinylové tapety. Vinylové tapety jsou odolné proti páře a vlhkosti. Vliesové tapety zase pomáhají tlumit zvuky a zvyšují tepelnou izolaci. Nezapomeňte na výběr vhodného lepidla – opět zvolte podle materiálu – lepidlo na vinylové nebo vliesové tapety.

Pokud si nejste jisti, jestli je vybraná tapeta přesně to, co hledáte, rádi Vám pošleme vzorek zdarma. Můžete se tak sami přesvědčit o její kvalitě a zjistit, zda se hodí do Vašeho interiéru. Nabízíme také tapety s imitací kamene, dřeva či cihel.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním