Menu
0
0

Tapety na zeď palmy

Fototapeta na zeď s palmou
Chcete se doma cítit jako na ostrově, kde jste sami a nikdo vás neruší a zrelaxovat se? Pořiďte si do interiéru výrazný motiv fototapety na zeď s palmou. Nebo relaxujte při pohledu na romantickou tapetu se zapadajícím sluncem a palmou u moře.
Jednoduše a rychle si na našem shopu kupsi-tapety.cz můžete pořídit domů palmy, slunce, písek a mořeČíst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry
Vliesové tapety s palmou
Nabízíme také jemné vzory vliesových tapet v pastelových barvách na zeď s motivem palmy, které se vám budou hodit do moderně vybaveného interiéru. Moderní vzhled interiéru podpoří také industriální tapety s palmou. Vliesová tapeta má jemnou strukturu a připomíná látkovou tapetu. Tapeta má kvalitní povrch a můžete ji otírat.
Tapetou s palmou se zapadajícím sluncem si můžete ozdobit nejen zeď, ale také ji můžete použít na dveře.
Závěs na okno s palmou
Foto závěs s palmou vyplní váš interiér, oživí okna a příjemně ztlumí nadbytek světla. Jeho materiál je lehký a zavěsit můžete foto závěs na žabky, plastové kulaté háčky, které jsou součástí balení nebo provléct na tyčku.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním