Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Tapety na zeď vesmír

Papírové tapety i obrazové fototapety na zeď najdete mezi tapetami s motivem vesmíru. Nechybí ani bordury s vesmírným námětem. Jsou vhodné do dětského pokoje pro každého malého kosmonauta, který touží přistát na měsíci! Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti tapety vesmír

  • Kvalita
  • Originalita
  • Snadná aplikace
  • Rychlá proměna interiéru

Papírové tapety a fototapety s vesmírnými motivy

Fototapety s vesmírem mají daný rozměr, ostatní tapety se prodávají v roli a je možné vytapetovat s nimi libovolně velkou plochu. Může to být jeden pruh, celá stěna nebo celá místnost. Záleží jen na Vašem vkusu a také trochu odvaze, protože vesmírné tapety jsou ve většině případů poměrně barevně výrazné.

Nezapomeňte na lepidlo. Pro tapety v této sekci jsou vhodná lepidla na papírové tapety. S postupem aplikace Vám poradí návody na lepení papírových tapet a lepení fototapet. Kromě tapet s vesmírem najdete v e-shopu široký sortiment dalších druhů bytových doplňků, jako jsou třeba tapety s auty, graffiti, retro nebo s motivy Londýna, New Yorku a Paříže a mnoho dalších.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním