Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Samolepicí tapety

Samolepící tapeta a folie jsou obzvláště vhodné pro renovaci starých dveří a nábytku. Na povrchu mají speciální vrstvu, která je činí mimořádně odolnými proti poškození. Lepidlo v silné tloušťce zaručí, že se Vám samolepící fólie nebude odlepovat. Vodní báze lepidla je přátelská vůči životnímu prostředí. Samolepicí tapety a folie je možné jednoduše aplikovat na všechny hladké, čisté a suché plochy. Drsné plochy se musí před nalepením nejprve zbrousit. Plochy ze sádry, cementu, dřevotřísky, drobivých cihel musí být opatřeny lakem, nebo jiným nátěrem. Před nalepením je vhodné podklad pořadně odmastit a zbavit všech nečistot. Samolepící fólie se dají omývat saponátovými roztoky. Při lepení na sklo je vhodné sklo postříkat jarovým roztokem a poté samolepící fólii nalepit. Fólie jakoby klouže po skle, to umožní snadnější vystředění, vzniklé bubliny lehce vytlačíte stěrkou. Za 24 hodin voda vyschne a fólie drží.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zdarma*!
Zobrazit filtry

Lepení samolepících tapet a fólií zvládne opravdu každý

Nalepovací tapety nebo spíše samolepící folie jsou nyní vyhledávány pro svoji nízkou cenu a jednoduchou aplikaci, většinou jsou ozdobné a okrasné a plní dekorační účel. Lepení samolepící tapety je opravdu snadná záležitost, kterou zvládne každý. Fólie má samolepící plochu vytvořenou tak, aby během prvních 5 minut od odlepení ochranné fólie nebyla lepící plocha silně lepivá a umožnila odlepení a korekci. Po důkladném nalepení a po vytvrzení lepu po 24 hodinách je tapeta dokonale přilepena. Samolepící tapeta je odolná vůči vodě, proto se hodí lepit za kuchyňské linky, do koupelen a všude tam, kde očekáváme větší zátěž na tapetu. Velkou výhodou samolepící tapety je fakt, že většinu fólií máme jako přířezy, naměříme Vám přesně tolit tapety, kolik opravdu potřebujete. Šíře tapet jsou 45 cm, 67,5 cm nebo 90 cm. Šíře 90 cm je vhodná k polepení a renovaci dveří. Ostatní šíře jsou určeny k polepení ledničky, poliček, dvířek kuchyňské linky, k renovaci dětského nábytku, za umyvadlo v koupelně apod.

Co je u nás nového

Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zlevnili jsme vybrané tapety až o 80 %Tapety za polovičku nebo rovnou ještě za méně? Během našeho „black week" příjemná realita ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním