Menu
0

Samolepicí folie renovační šíře 90 cm s imitací dřeva

Jak oživit zašlý či oprýskaný nábytek? Pokud je stále funkční, je zbytečné jej vyhazovat a kupovat nový. K renovaci starých skříní Vám pomohou samolepicí fólie na nábytek, které se prodávají v metráži. Vyrábějí v několika různých šířkách – kromě šířky 90 cm také 45 cm a 67,5 cm.

Samolepicí fólie na nábytek

S fóliemi na nábytek vytvoříte nový design Vašich skříní, polic či kuchyňské linky. Není třeba nic stěhovat, brousit, natírat a lakovat, jak je to u klasické renovace zvykem. Stačí zakoupit potřebné množství fólie, pečlivě ji vyměřit a nastříhat na díly a nalepit na očištěná, popř. odmaštěná dvířka skříněk. Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Věrná imitace dřeva

Fólie na nábytek se vyrábějí v několika různých odstínech a v imitacích různých druhů dřeva. Ořech, dub, borovice, jasan, třešeň a mnoho dalších. Také bílé i černé dřevo – zkrátka jistě si vyberete vhodnou barvu, která bude ladit s ostatním nábytkem ve Vaší domácnosti. Díky fóliím můžete sjednotit rozdílné druhy dřevěných předmětů v jedné místnosti, a to za velmi příznivou cenu.

Kromě tapet s imitací dřeva nabízíme samolepicí fólie s imitací kachliček či mramoru. Dále pak jednobarevné a dekorační fólie, které lze mezi sebou dobře kombinovat. 

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním