Menu
0
0

Tapety na zeď listy

Pokud máte rádi přírodní motivy, jistě vás zaujmou vliesové tapety a fototapety s listy různých velikostí, druhů a barev. Vliesové tapety s listy jsou velmi pevné, pružné, ekologické, omyvatelné a snižují hluk až o 30%.

V nabídce máme historizující vliesové tapety s jemnými tisky listů na tmavém nebo světlém podkladu.

Vybírat můžete mezi druhy listů:

 • pokojových rostlin (monstera, ibišek),
 • kapradí,
 • palmových listů a
 • listů stromůČíst dále 

 • Nechte se inspirovat
  Inspirace a trendy
  v novém magazínu
  Zobrazit filtry

  Pozornost zaujme tapeta s abstraktní variantou listů na obrazové fototapetě v kombinaci černé a zlaté barvy, která působí velmi luxusně. Opakem jsou velmi decentní tapety v krásných a jemných barvách s atypickými listy.

  Tapety s listy monstery

  Stále více oblíbené jsou tapety s listy monstery, pokojové rostliny. Motiv je použit na kvalitních vliesových tapetách v různých velikostech a barevných sytostech.

  Originální vzhled má kulatá tapeta listy monstery. V nabídce ji máme ve dvou velikostech.

  Tapety s palmovými listy

  Tapety s palmovými listy máme v nabídce v mnoha variantách od jemných vzorů a barev až po syté barvy s velkými motivy listů, které působí velmi exoticky.

  Fototapety do kuchyně s listy

  Kvalitní provedení našich fototapet do kuchyně vám zajistí jejich snadnou údržbu. Její povrch tvoří PVC s laminací a díky tomu ji lze čistit i mechanicky kartáčem. Tapeta do kuchyně je laděná do červené a zelené barvy.

  Nádherné přírodní motivy najdete také v kategorii tapet s květinovými vzory.

  Co je u nás nového

  Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
  Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
  Zobrazit všechny novinky

  Poradíme s tapetováním