Menu
0
0

Fototapety na zeď palmy

Pro všechny romantiky a dobrodruhy jsme do této kategorie jsme zařadili tapety s motivem palem a nádechem exotiky! Pokud máte rádi exotické a tropické motivy, jsou naše tapety a fototapety tím pravým doplňkem přímo pro váš byt!

Budete se cítit jako v džungli přímo z pohodlí vašeho domova! Vytvořte si dojem tropického ráje a bude se vám relaxovat, jako byste byli na pláži.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

Tapety s motivem džungle – exotika do vašeho bytu

Užijte si pohled na pláž s palmami a průzračnou vodou při západu slunce, za romantického měkkého světla, nebo jasného slunce. Další volbou jsou tapety s motivem džungle s palmami a exotickými ptáky.

Výhody vliesových exotických tapet

Vliesové tapety vynikají trvanlivostí a kvalitou tisku. Jsou odolné, snadno se čistí a jednoduše se vám budou aplikovat na stěnu. Navíc jsou ekologické, protože neobsahují PVC.

Prohlédněte si také kategorie fototapet s motivem pláže, lesa a moře.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním