Menu
0
0

Samolepicí tapety na zeď kameny

Kamenný obklad v bytě je často něco, o čem sníme, ale zrealizovatelné to není. Ať už kvůli údržbě, financím nebo náročnosti. Proč si ale nepořídit tapety s imitací kamene tam, kde by se vám tento materiál líbil? Jsou libo oblázky, břidlicové stěny nebo velké surové kameny?

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Kámen na zdi či nábytku? S tapetou snadno

Přírodní materiály jsou často vyhledávaným stavebním prvkem i dekoračním vzorem ve všech kulturách. Kámen je symbolem trvání, pevnosti, váhy a síly, který si navíc lidé přetvořili různými způsoby tak, aby jim sloužil. Někomu se zdají motivy kamenů pro dekorativní funkci příliš studené a neosobní, jiní si v nich libují. Patříte mezi ně? Pak určitě oceníte samolepicí tapety Gekkofix nebo C-D-Fix s motivem oblázků, kamenné mozaiky či zdi nebo břidlicového kamene.

Samolepicí tapety pro snadné lepení i údržbu

Samolepicí tapety a folie na zeď, stěnu, nábytek nebo skleněnou tabuli snadno nalepíte s naší sadou pro aplikaci samolepicích fólií. V ní kromě řezáku na upravení velikosti tapety najde i stěrku. Ta se bude hodit na vyhlazení vzduchových bublin, které vzniknou po stržení krycího papíru a nalepení folie na podklad. Opravovat takto přilepenou tapetu můžete jen do několika hodin od sejmutí krycího papíru. Za určitou dobu totiž tapeta pevně přilne k povrchu a už nejde odlepit. V případě, že se vám motiv omrzí, sundáte ji po nahřátí fénem. Nechtěně se tapeta ušpinila? To určitě není důvod, proč ji strhávat. Jednoduše a rychle ji omyjete mýdlovou vodou nebo saponátem.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním