Menu
0

Samolepicí tapety na zeď kameny

Kamenný obklad v bytě je často něco, o čem sníme, ale zrealizovatelné to není. Ať už kvůli údržbě, financím nebo náročnosti. Proč si ale nepořídit tapety s imitací kamene tam, kde by se vám tento materiál líbil? Jsou libo oblázky, břidlicové stěny nebo velké surové kameny?

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zdarma*!
Zobrazit filtry

Kámen na zdi či nábytku? S tapetou snadno

Přírodní materiály jsou často vyhledávaným stavebním prvkem i dekoračním vzorem ve všech kulturách. Kámen je symbolem trvání, pevnosti, váhy a síly, který si navíc lidé přetvořili různými způsoby tak, aby jim sloužil. Někomu se zdají motivy kamenů pro dekorativní funkci příliš studené a neosobní, jiní si v nich libují. Patříte mezi ně? Pak určitě oceníte samolepicí tapety Gekkofix nebo C-D-Fix s motivem oblázků, kamenné mozaiky či zdi nebo břidlicového kamene.

Samolepicí tapety pro snadné lepení i údržbu

Samolepicí tapety a folie na zeď, stěnu, nábytek nebo skleněnou tabuli snadno nalepíte s naší sadou pro aplikaci samolepicích fólií. V ní kromě řezáku na upravení velikosti tapety najde i stěrku. Ta se bude hodit na vyhlazení vzduchových bublin, které vzniknou po stržení krycího papíru a nalepení folie na podklad. Opravovat takto přilepenou tapetu můžete jen do několika hodin od sejmutí krycího papíru. Za určitou dobu totiž tapeta pevně přilne k povrchu a už nejde odlepit. V případě, že se vám motiv omrzí, sundáte ji po nahřátí fénem. Nechtěně se tapeta ušpinila? To určitě není důvod, proč ji strhávat. Jednoduše a rychle ji omyjete mýdlovou vodou nebo saponátem.

Co je u nás nového

Nepropásněte podzimní akci na dopravu zdarmaPRODLOUŽENO! Přemýšlíte nad tím, že by si stěny ve vašem bytě zasloužily nový kabátek? ...
Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním