Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

3d tapety do kuchyně

Originální dekorace do kuchyně – tu vytvoří 3D tapety, které můžete nalepit za kuchyňskou linku nebo kamkoliv jinam dle Vašeho uvážení. Jejich hloubka Vás uchvátí. Nabízí se různé motivy – geometrické obrazce, imitace přírodních materiálů (kameny, dřevo, kůže) i realistické ztvárnění dalších předmětů (např. nařasená látka, cihlová zeď…). Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti 3D tapet na zeď do kuchyně

  • Originální design
  • Odolnost proti vlhkosti
  • Kvalitní materiály
  • Dlouhá životnost
  • Snadné nalepení
  • Jednoduché odstranění
  • Široký sortiment

Vliesové i vinylové

3D tapety dají Vaší kuchyni zcela nový rozměr. Jsou buď vliesové – omyvatelné, nebo vinylové (případně papírové) na vliesovém podkladě. Díky vliesovému materiálu se snadno nalepují i odstraňují bez poškození omítky. Některé jsou přetiratelné. Prostorové 3D tapety se dají využít také v obývacím pokoji i ložnici.

Z širokého sortimentu si vybere snad každý – nabízí se různé barvy, jemné i větší vzory, různé tematické motivy (ozubená kolečka, kuchyňská polička s nádobím, puzzle, knihovna…). Vytapetovat můžete samozřejmě i celou místnost, ale tento druh dekorace udělá s kuchyní divy i tehdy, když vytapetujete pouze jednu nebo dvě stěny, případně nalepíte jen pruh tapety. Nezapomeňte na lepidlo, které vybírejte podle materiálu.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním