Menu
0
0

Ozdobné vzory

Hledáte originální tapety s ozdobným vzorem, které stylově ozvláštní váš interiér? Chcete si interiér vylepšit tapetou s ozdobnými vzory, nebo třpytkami? V nabídce máme tapety s různými dekory, včetně zajímavého vzoru včelí plástve. Vytvořte si vlastní originální interiér s našimi tapetami.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Ozdobné tapety se třpytkami

Metalické zlaté a stříbrné tapety jsou ideální pro ty, kteří chtějí vytvořit sofistikovaný a luxusní vzhled v interiéru. Ideální je tapety použít na stěny, které mají akcentovat v prostoru, například v obývacím pokoji, ložnici nebo kanceláři.

Pokud si chcete pokoj vyzdobit velmi originálním způsobem, doporučujeme naše samolepící třpytivé tapety v odstínech měď, zlatá, růžová, stříbrná a černá. Tyto tapety jsou skvělé pro vytvoření dramatického a stylového vzhledu a pro získání efektu akcentované stěny v domácnosti nebo komerčních prostorách.

Výhody samolepících tapet

Samolepící tapety se jednoduše a rychle instalují na stěnu. Aplikujete je snadno bez použití lepidla, což vám ušetří spoustu času a energie. Další velkou výhodou je snadné odstranění. Na zdi tapeta nezanechá zbytky lepidla.

V nabídce máme různé motivy samolepících tapet – s imitací dřeva, mramoru, přírodní motivy a stromy.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním