Menu
0
0

Tapety na zeď opice

Vytapetujte si zeď vliesovou tapetou s exotickými motivy. Opice a listy palem budou v interiéru působit velmi originálně. Vybírat můžete z variant tapet s pestrými barvami na kterých jsou barevné opice – oranžové a zelené nebo zvolte tapetu decentnější, s bílým podkladem a šedými opičkami, která působí jemněji.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Výhody vliesové tapety:

Vliesové tapety jsou díky své struktuře pružné, pevné a snižují hluk až o 30 %. Mezi jejich výhody patří to, že jsou omyvatelné, jednoduše se lepí a tvoří tepelně zvukovou izolaci.

Tapeta opičky a další zvířátka z Afriky

Děti mají rády zvířátka. Díky tapetě s milými zvířátky se budou cítit jako dobrodruhové na cestě Afrikou, na které potkávají tygry, papoušky, lvy a slony.

Tapety mají hladký vliesový povrch, jsou pevné, pružné a dětem v pokojíčku vytvoří tepelnou a zvukovou izolaci . Tapety se zvířátky jsou dostupné ve dvou variantách – se zeleným nebo bílým podkladem.

Tapety pro děti můžete kombinovat a podpořit tak jejich fantazii.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním