Menu
0
0

Fototapety na zeď pláž

Chcete se cítit doma jako na dovolené? Pořiďte si kousek moře domů. Krásné pláže s bílým pískem, palmy a západ slunce patří k nejoblíbenějším motivům fototapet. Zařiďte si svůj dům ve středomořském stylu.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Fototapety s motivem pláže se výborně hodí do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, ale i pokoje pro starší děti. Vlny na pláži krásně uklidňují, dodávají vašemu domovu klid, harmonii a jedinečnost přírody. Vždy je ovšem důležité vybrat správný obrázek, který bude dokonale ladit s nábytkem a barvou okolních stěn v pokoji. Fototapeta pak podtrhne váš interiér k dokonalosti.

Inspirujte se v naší nabídce, kde najdete jednodílné a čtyřdílné tapety na zeď. Jsou dobře udržovatelné, stačí je pouze setřít suchým nebo vlhčeným hadříkem.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním