Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Tapety na zeď a stěnu - imitace dřeva

Kromě tapet na zeď s mnoha různými motivy nabízíme tapety s imitací dřeva. Stačí pár chvil, a podle návodu na nalepení tapety rázem změníte image místnosti. Vybírat můžete z různých druhů „dřevěných prken“, přičemž nechybí ani imitace starých dřevěných obkladů. V nabídce též najdete tapetu s imitací dřeva, které je přichystáno k topení. Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Tapety na zeď dřevo i další motivy

Podle materiálu můžete volit tapety papírové, vliesové či dokonce omyvatelné vinylové, které se hodí i do místností se zvýšenou vlhkostí. Dopřejte si tak stylové vybavení domu nebo chalupy a změňte svůj interiér k nepoznání. Na rozdíl od skutečných dřevěných obkladů můžete tapetu snadno odstranit a zeď „obložit“ jiným druhem dřeva.

Podobným produktem pak jsou tapety s imitací kamene nebo cihlových obkladů. Jiným šálkem kávy pak jsou například pruhované tapety nebo s květinovými vzory. Pro milovníky městských námětů nabízíme třeba tapety s Eiffelovkou nebo New Yorkem. Jako doplněk k těmto produktům lze zakoupit také třeba samolepicí dekoraci na stěnu.

Tapety s imitací dřeva jsou odolné a na stěně skvěle drží díky kvalitním lepidlům. Před nalepením nezapomeňte zeď napenetrovat.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním