Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Samolepící dekorace na zeď květiny

Slunečnice, růže, kamélie, vlčí máky, tulipány a další druhy květů si můžete nalepit na zeď do obývacího pokoje, ložnice či kuchyně. K nalepení samolepek nepotřebujete žádné lepidlo, stačí sloupnout spodní krycí vrstvu a obrázek nalepit na stěnu, okno, zrcadlo, dlaždičky, dvířka skříně či na jakoukoliv hladkou plochuČíst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti samolepek na zeď květiny

  • Kvalitní materiály
  • Originální zpracování
  • Moderní styl
  • Široké spektrum barevných odstínů
  • Snadné nalepení
  • Rychlé oživení místnosti

Změna vzhledu interiéru za pár minut

Nalepit samolepku na zeď s květinami zvládne opravdu každý, není to nic těžkého. Spodní krycí vrstvu začněte slupovat od jednoho kraje, nálepku přiložte k podkladu a za postupného odstraňování krycí vrstvy rukou tiskněte obrázek ke zdi. Vzduchové bubliny vytlačte plochou stěrkou směrem od středu ke kraji.

Kromě samolepek s květy můžeme nabídnout například samolepicí dekorace stromy, nebo další náměty – třeba kočky, motýli, kruhy… Motivy květin se nevyhýbají ani tapetám, které u nás také můžete pořídit.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním