Menu
0
0

Tapety na zeď knihy

Sníte o velké knihovně, ale nemáte na ni v bytě dostatek místa? Není nic jednoduššího, než pořídit si tapetu na zeď s knihami a vytvořit si vlastní čtecí koutek. Originální dekoraci můžete lepit do obýváku za sedačku, k lampě na čtení, do ložnice, ale třeba i na chodbu. Pro opravdovou knihu si do této police sice nesáhnete, ale všem hostům dáte jednoznačně najevo, co je Vaší vášní. Vytapetujte celou stěnu nebo jen její část. Tapetu můžete využít také do výklenku nebo na dveře. Samotný motiv pak může mít různé provedení - barevné, černobílé či starodávné knihy. 

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.

Vlastnosti tapet s knihovnou

  • Prvotřídní kvalita
  • Nápaditost
  • Originální vzory
  • Omyvvatelnost
  • Stálobarevnost
  • Možnost odstranění beze zbytku a poškození zdi
  • Rychlá proměna interiéru

Vinylové tapety na vliesovém podkladu

Co se týká materiálů, většina výrobků je zhotovena z vinylu na vliesovém podkladu. Jejich struktura spočívá ve speciální sklovláknité buničině s přídavkem polymerového pojiva, díky čemuž je tapeta pružná a pevná. To usnadňuje lepení, dobře se s ní manipuluje a nesmršťuje se. Navíc stačí potřít lepidlem jen stěnu. Bližší informace o aplikaci najdete mezi návody. Jelikož však některé tapety s knihovnou jsou vinylové nebo papírové, je třeba zvolit ten správný postup podle materiálu.

Většina tapet s knihovnou je omyvatelná – i kdyby se Vám knihy zaprášily, stačí je otřít vlhkým hadříkem. Mezi tapetami najdete široký sortiment dalších motivů.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním