Menu
0

Tapety na zeď knihy

Sníte o velké knihovně, ale nemáte na ni v bytě dostatek místa? Není nic jednoduššího, než pořídit si tapetu na zeď s knihami a vytvořit si vlastní čtecí koutek. Originální dekoraci můžete lepit do obýváku za sedačku, k lampě na čtení, do ložnice, ale třeba i na chodbu. Pro opravdovou knihu si do této police sice nesáhnete, ale všem hostům dáte jednoznačně najevo, co je Vaší vášní. Vytapetujte celou stěnu nebo jen její část. Tapetu můžete využít také do výklenku nebo na dveře. Samotný motiv pak může mít různé provedení - barevné, černobílé či starodávné knihy. 

 Číst dále 

Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti tapet s knihovnou

  • Prvotřídní kvalita
  • Nápaditost
  • Originální vzory
  • Omyvvatelnost
  • Stálobarevnost
  • Možnost odstranění beze zbytku a poškození zdi
  • Rychlá proměna interiéru

Vinylové tapety na vliesovém podkladu

Co se týká materiálů, většina výrobků je zhotovena z vinylu na vliesovém podkladu. Jejich struktura spočívá ve speciální sklovláknité buničině s přídavkem polymerového pojiva, díky čemuž je tapeta pružná a pevná. To usnadňuje lepení, dobře se s ní manipuluje a nesmršťuje se. Navíc stačí potřít lepidlem jen stěnu. Bližší informace o aplikaci najdete mezi návody. Jelikož však některé tapety s knihovnou jsou vinylové nebo papírové, je třeba zvolit ten správný postup podle materiálu.

Většina tapet s knihovnou je omyvatelná – i kdyby se Vám knihy zaprášily, stačí je otřít vlhkým hadříkem. Mezi tapetami najdete široký sortiment dalších motivů.

Co je u nás nového

Zboží platíte vy, dopravu mySychravé zimní počasí moc nepřeje venkovním stavebním pracím, rekonstrukcím a úpravám. Zato ...
Ve státní svátek budeme mít zavřenoStátní svátky nám průběžně zpříjemňují celý rok. Připomínáme si díky nim významné události z ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním