Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Samolepící dekorace na zeď do kuchyně

Oživte svou kuchyň moderními samolepkami na zeď, které můžete nalepit na jakékoliv hladké plochy, jako jsou stěny, keramické obklady, dvířka kuchyňské linky, sklo, zrcadla apod. Tato dekorace je nalepená během pár okamžiků a Váš domov určitě rozjasní. Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti samolepek na zeď do kuchyně

  • Rychlá proměna interiéru
  • Příznivé ceny
  • Kvalitní materiály
  • Moderní design
  • Snadné nalepení
  • Jednoduché odstranění bez poškození povrchu

Oživení interiéru – snadno a rychle

Kuchyňské samolepky nalepte třeba za kuchyňskou linku, na její dvířka nebo k jídelnímu stolu. Na rozdíl od tapet stačí k nalepení dekorace i malý kousek místa, takže jestliže máte v kuchyni nějaké nevyužité, nálepka je oživí. V případě potřeby se samolepka zase snadno sloupne bez poškození povrchu.

Doporučujeme též mrknout na tapety do kuchyně a samolepicí fólie za kuchyňskou linku nebo na dekorativní fólie na ledničku. Mezi samolepicími dekoracemi na zeď nabízíme také například dětské nálepky nebo 3D samolepky.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním