Menu
0
0

Motiv Ledové království (fototapety, bordury, samolepky a závěsy)

Pořiďte do dětského pokoje skvělé dekorace s postavami z pohádky Ledové království (Frozen). Fototapety, bordury, samolepky, závěsy a polštářky s Elsou, která je královnou s magickými ledovými silami a Annou, její sestrou, která je odvážná, a je ochotná hledat Elsu až na kraji světa. Tyto dvě postavy jsou srdcem Ledového království a jsou velmi oblíbené mezi dětmi po celém světě. Vytvořte v dětském pokoji Ledové království se všemi hlavními hrdiny tohoto pohádkového příběhu.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Samolepky na zeď Frozen

Samolepky jsou ideální na hladké povrchy. Můžete je nalepit na stěnu, dveře i skříně. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů s krásnými barvami. Když je budete potřebovat odstranit, nezanechají po sobě žádné stopy.

Fototapety Frozen

Vliesové fototapety s pohádkovými hrdiny Ledového království. Tapety mají mnoho výhod:

  • snadná instalace,
  • odolnost proti poškrábáním,
  • dobře se čistí.

Látkové dekorace s Elsou a Annou

Dětský pokojíček můžete vyzdobit také olštářkem s oboustranným potiskem Elsy a Anny a dalšími hlavními postavami Ledového království. Látka je potištěna velmi kvalitním digitálním tiskem.

V nabídce máme také fototapety, samolepky a textilní dekorace s komixovými hrdiny Avengers.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním