Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

3D Obkladové omyvatelné panely PVC

3D omyvatelné vinylové stěnové panely nabízejí další rozměr v oblasti vybavování interiérů. Jsou vhodné do místností se zvýšenou vlhkostí, jako jsou koupelny nebo kuchyně, tedy i tam, kam byste nedávali klasickou tapetu. Ale je samozřejmě možné je použít i do ostatních obytných místností. Ideální obklad za kuchyňskou linku, když chcete snadno, rychle a levně změnit její design. Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti 3D omyvatelných panelů

  • Originální dekorace
  • Omyvatelnost
  • Odolnost proti vlhkosti
  • Možnost obložení celé zdi nebo jen části
  • Vhodné za kuchyňskou linku nebo umývadlo
  • Snadná aplikace 
  • Lze použít i na nerovný povrch

Odolné proti vlhkosti

Každý 3D panel má určitý přesný rozměr, ale jejich velikost se pohybuje na šířku kolem metru a na výšku kolem půl metru. Zmenšit je lze snadno nůžkami, aby pasovaly přesně na plochu, kterou obkládáte. Panely lze na sebe napojovat a díky malému přesahu, kterým se lepí přes sebe, se za ně nedostává vlhkost.

Renovujte zdi pomocí 3D panelů

Obložte celou stěnu nebo jen sloupec či vodorovný pruh. Oživení prostoru je zaručeno a interiér se změní k nepoznání. Ideální je aplikace na hladkou a rovnou plochu, ale díky 3D profilu panel drží i na nerovném povrchu. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou – oživíte prostor a zároveň se elegantně vypořádáte s nepěkným povrchem stěny. Pro lepení je nejlepší použít lepidlo Mamut.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním