Menu
0
0

Dekorativní tapety na zeď

Oživte svůj interiér dekorativními tapetou! V této kategorii najdete širokou škálu dekorativních tapet, které jsou vhodné do ložnice, kuchyně i jiných místností. Jednoduše tak vykouzlíte nový vzhled místnosti a zakryje případné nedostatky a nerovnosti. Tapety s květinovými nebo přírodními motivy dodají interiéru příjemnou a uklidňující atmosféru.

Výhody vliesových dekorativních tape

Oproti klasickým tapetám nabízí vliesové tapety mnoho výhod. Vlákna z textilních materiálů přispějí tomu, že stěny budou „dýchat“. Velmi snadno se aplikují. Nanáší se na suchou stěnu a jsou velmi snadno odstranit. Takže není problém, když se rozhodnete pro změnu.

Druhy dekorativních tapet

Pokud hledáte stylovou a moderní tapetu, doporučujeme interiér vyzdobit například vliesovou pruhovanou černobílou tapetou. Vybírejte z různých druhů dekorativních tapet. V nabídce máme dekorativní tapety s geometrickými vzory, květinami, imitací kamene, přírodních motivů a mnoho dalšího.

Pro lepší přehlednost dekorativních tapet jsme je zařadili do kategorií podle vzoru. Snadno tak můžete vybírat retro tapety, designové tapety, pruhované tapety, květinové tapety a další.

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním