Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Samolepicí tapety speciální a funkční

Jaké zboží můžete hledat v kategorii speciálních samolepicích tapet? Patří sem takové fólie, které nemají dekorativní účel, ale plní jinou funkci.

Druhy funkčních samolepicích fólií:

  • Tabulová a popisovací fólie
  • Transparentní fólie
 Číst dále 

Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zdarma*!
Zobrazit filtry

Tabulová fólie

Ačkoliv škola není příliš oblíbeným tématem u dětí, pokud se jedná o jejich skutečné vzdělávání, hra na školu naopak patří mezi časté činnosti v jejich volném čase. K tomuto účelu výborně poslouží tabulová fólie, kterou nalepíte na hladkou plochu (na dveře, skříňku…) a hra na školu může začít. Oproti klasickým dětským dřevěným tabulím má nespornou výhodu – nikde nezavazí a je stále při ruce. Na tabulovou fólii můžete kromě „školních zápisků“ psát také vzkazy pro ostatní členy rodiny, seznamy nákupů nebo rozpis činností, které Vás čekají.

Transparentní fólie

Dále máme v nabídce průhledné fólie, kterými můžete překrýt různé povrchy zejména tehdy, chcete-li je ochránit před poškozením. Transparentní fólie může být matná nebo lesklá a chrání nábytek nebo například mapy a různé plakáty před odřením, potrháním nebo působením vody a vlhkosti. Polepené předměty zůstanou stále jako nové. V případě potřeby můžete z hladkých povrchů transparentní fólii sloupnout a nahradit novou.

Pokud hledáte fólie vhodné k renovaci nábytku, vybírejte z ostatních samolepicích tapet

Co je u nás nového

Nepropásněte podzimní akci na dopravu zdarmaPřemýšlíte nad tím, že by si stěny ve vašem bytě zasloužily nový kabátek? Sychravý podzim je ...
Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním