Menu
0
0

Samolepicí tapety speciální a funkční

Jaké zboží můžete hledat v kategorii speciálních samolepicích tapet? Patří sem takové fólie, které nemají dekorativní účel, ale plní jinou funkci.

Druhy funkčních samolepicích fólií:

  • Tabulová a popisovací fólie
  • Transparentní fólie
 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Tabulová fólie

Ačkoliv škola není příliš oblíbeným tématem u dětí, pokud se jedná o jejich skutečné vzdělávání, hra na školu naopak patří mezi časté činnosti v jejich volném čase. K tomuto účelu výborně poslouží tabulová fólie, kterou nalepíte na hladkou plochu (na dveře, skříňku…) a hra na školu může začít. Oproti klasickým dětským dřevěným tabulím má nespornou výhodu – nikde nezavazí a je stále při ruce. Na tabulovou fólii můžete kromě „školních zápisků“ psát také vzkazy pro ostatní členy rodiny, seznamy nákupů nebo rozpis činností, které Vás čekají.

Transparentní fólie

Dále máme v nabídce průhledné fólie, kterými můžete překrýt různé povrchy zejména tehdy, chcete-li je ochránit před poškozením. Transparentní fólie může být matná nebo lesklá a chrání nábytek nebo například mapy a různé plakáty před odřením, potrháním nebo působením vody a vlhkosti. Polepené předměty zůstanou stále jako nové. V případě potřeby můžete z hladkých povrchů transparentní fólii sloupnout a nahradit novou.

Pokud hledáte fólie vhodné k renovaci nábytku, vybírejte z ostatních samolepicích tapet

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním