Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Tapety na zeď tulipány

Tulipány jsou jedním z prvních poslů jara. Jejich krása a něžnost je ohromující, proto jsme pro Vás vybrali několik různých tapet s těmito motivy. Nemusíte se stěhovat do Holandska, abyste měli tulipány stále na očích. Stačí nalepit na zeď fototapetu a představit si jejich vůni. Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Vlastnosti tapet s tulipány

  • Bytová dekorace za rozumnou cenu
  • Kvalitní materiály
  • Snadné nalepení
  • Dlouhá životnost
  • Vhodné do každého interiéru

Výběr vhodných lepidel na tapety s tulipány

Rozkvetlé lány tulipánů různých barev můžete mít na papírovém i vliesovém podkladu. Na výběr je z různých rozměrů, nechybí ani samolepicí fólie na ledničku. Podle materiálu vybírejte také lepidlo. Nezapomeňte na penetraci. Fototapetu zvládnete nalepit podle návodu.

V naší nabídce najdete široký sortiment různých tapet na zeď, bordur, samolepicích dekorací a fotozávěsů. Mrkněte na další tapety s květinami, stromy, s motivy přírody, se zvířaty, s ornamenty nebo pruhy.

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním