Menu
0
0

Fototapety na zeď západ slunce

Chodíte rádi do přírody a sledujete západy slunce? V naší nabídce si můžete vybírat z fototapet s motivem západu slunce nad skalnatými útesy, nad jezerem nebo zvolte tapetu, která vám dá pocit, jako byste zapadající slunce sledovali přímo z jeskyně. Při pohledu na červánky a příjemné teplé světlo se vám bude dobře odpočívat či meditovat.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Západ slunce nemusíte mít jen vytapetovaný na zdi. Tapetu s tímto motivem můžete mít i v kuchyni. Speciální fototapetu umístíte za kuchyňskou linku, a teplé tóny vám vytvoří hřejivou atmosféru. Povrch fototapety je laminován a bude se vám snadno udržovat v čistotě. Očistíte ji pomocí houbičky a s čistícími prostředky, které máte běžně v kuchyni.

Na papírové fototapetě vyniknou díky modernímu digitálnímu tisku i ty nejmenší detaily. Fototapeta má vysokou gramáž a její materiál je odolný proti protržení. Nemusíte mít žádné obavy s tím, jak tapetu budete lepit, lepí se podobně jako klasické tapety. Fototapety jsou antialergenní bez zápachu.

Vliesové fototapety se západem slunce vynikají skvělou kvalitou tisku a odolným materiálem. Mají hladký a snadno omyvatelný povrch a jsou antialergenní a bez zápachu.

Máte rádi les a jeho atmosféru? Pro vás jsme připravili kategorii fototapet s motivem lesa.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním