Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Vinylové tapety na zeď

Vinylové tapety na zeď jsou vyhledávány pro svoji voděodolnost a můžete je koupit poměrně levně - tyto vlastnosti z nich dělají velice oblíbený produkt. Tapety vinylové se hodí do kuchyně, koupelny, chodby, chat a chalup. Proto i výběr vzorů je tomuto podřízen. Vzory imitují kachle, kachličky, cihlové a kamenné zdi, korek, různé obklady i abstraktní vzory.

Vinylová tapety jako dekorace Vaší koupelny

Vinylová tapeta je vyráběna z umělé hmoty a celulózy. Jsou velmi odolné proti vlhkosti a otěru. Dobře izolují teplo. Optimálně překrývají nerovnosti stěn, pro tuto vlastnost jsou nepřekonatelné. Životnost vinylové tapety je 1015 let.

Lepení vinylových tapet

Lepení vinylové tapety je následovné: pás tapety se rozmotá a natře rubová strana dostatečným množstvím lepidla, doporučujeme lepidlo Metylan instant speciál nebo Euro 3000 vinyl nebo lepidlo Euro 3000 100g. Lepidlo se nechá 3 minuty působit a tapeta se může přeložit. Po 3 minutách se pás tapety od stropu lepí na stěnu a vyhlazuje se kartáčem nebo stěrkou na stěnu. Přebytečné lepidlo se setře houbou nebo vlhkou hadrou. Nebo se můžete podívat na kompletní návod, který jsme pro vás připravili.

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry

Co je u nás nového

Užijte si veselé a šťastné VánoceVánočních přání je sice všude spousta, ale nedá to ani nám, abychom vás nevyrušili od pečení ...
Black Friday a slevy až 50 %Tak konečně. Black Friday a slevy jsou zde! A potrvají více než týden. Během něj máte ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním