Menu
0
0

Nový školní rok si žádá vylepšení dětského pokoje

Ve školním roce tráví děti ve svém pokoji mnohem více času než o prázdninách, kdy běhají po venku nebo dovolenkují u prarodičů. Učení, psaní úkolů a příprava na další školní den jim často dává zabrat mnohem víc, než by ony samy chtěly. Proto je důležité, aby se malí školáci a malé školačky cítili ve svých královstvích spokojení.

Kromě vhodného nábytku, dostatečného úložného prostoru, kvalitního osvětlení nebo hracího koutku je důležitá také barevná kombinace. Nepodceňujte estetický cit svých dětí. Místnost, v níž tráví během školních let nejvíc času, může ovlivňovat jejich náladu i životní preference. Pokud přes léto nebyl čas pokojík vymalovat, ledasco vylepší stylové dětské tapety, 3D záclony a závěsy pro děti nebo třeba nalepovací dekorace.

Zůstává-li vašim dětem v pokoji stále prázdný kus stěny nebo větší skříně, máme pro vás nápad, čím ji vylepšit. Vyzkoušejte samolepicí tabulovou folii. Školáci si na ní mohou skvěle cvičit počty jako ve třídě, nebo jim na ni můžete psát každý den seznam úkolů a povinností. Tabule se navíc snadno omývá – stačí setřít houbičkou.

Pořád si nejste jistí, která volba bude do dětského pokoje tou správnou? Zeptejte se vašich dětí, ty vám poradí nejlépe. A nebo mrkněte na náš článek, ve kterém přinášíme několik typů, jak vybavit dětský pokoj pro vaše malé neposedy

dětský pokoj úpravy


Zpět na výpis novinek