Menu
0
0

Záclony s 3d potiskem květiny a příroda

Nemáte rádi studený podzim a výhled z okna na blátivé ulice nebo hromady sněhu? Se záclonami s květinovými vzory a motivy přírody můžete mít výhled na rozkvetlý záhon nebo jezero pod horami celý rok.

 
 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zdarma*!
Zobrazit filtry
Jednokusové záclony s barevným 3D potiskem květin a přírody DIMEX LINE české výroby jsou střižené na míru a obšité. Nemusíte řešit, jak zamezit třepení krajů textilie, protože domů si přinesete hotový výrobek, který jednoduše pověsíte, a rozzáří tím okna ve vaší domácnosti. Kvalitní sublimační technika tisku navíc nanáší barvu do textilie tak, že se nevymývá, i když se záclony perou na šetrný program v pračce.

Nařaste si záclonu s květinami, jak se vám líbí

Každá z našich levných kusových záclon je vybavena řasící páskou. Na ni připevníte háčky, které potom nasadíte do kolejnic garnýže. Jak záclonu jednoduše nařasit se můžete podívat v našem videu. Zvlněním textilie docílíte 3D efektu, díky kterému budou motivy vypadat jako živé.

Aby byl váš interiér nejen v chladném podzimu a studené zimě ještě útulnější, vyberte si k moderním záclonám také ladící polštáře nebo ubrusy z naší stylové nabídky.

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním