Menu
0

Záclony s 3d potiskem květiny a příroda

Nemáte rádi studený podzim a výhled z okna na blátivé ulice nebo hromady sněhu? Se záclonami s květinovými vzory a motivy přírody můžete mít výhled na rozkvetlý záhon nebo jezero pod horami celý rok.

 
 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek
zcela zdarma!
Zobrazit filtry
Jednokusové záclony s barevným 3D potiskem květin a přírody DIMEX LINE české výroby jsou střižené na míru a obšité. Nemusíte řešit, jak zamezit třepení krajů textilie, protože domů si přinesete hotový výrobek, který jednoduše pověsíte, a rozzáří tím okna ve vaší domácnosti. Kvalitní sublimační technika tisku navíc nanáší barvu do textilie tak, že se nevymývá, i když se záclony perou na šetrný program v pračce.
Nařaste si záclonu s květinami, jak se vám líbí
Každá z našich levných kusových záclon je vybavena řasící páskou. Na ni připevníte háčky, které potom nasadíte do kolejnic garnýže. Jak záclonu jednoduše nařasit se můžete podívat v našem videu. Zvlněním textilie docílíte 3D efektu, díky kterému budou motivy vypadat jako živé.
Aby byl váš interiér nejen v chladném podzimu a studené zimě ještě útulnější, vyberte si k moderním záclonám také ladící polštáře nebo ubrusy z naší stylové nabídky.

Co je u nás nového

Magazín tapetéra: inspirace, (nejen) když vám dojdou nápadyZnáme to všichni. Máme pocit, že by náš byt potřeboval oživit. Vyměnit ošuntělý nábytek, ...
Čas na dovolenou. A taky na rekonstrukci dětského pokojeKdy jindy předělat dětský pokoj než právě o prázdninách? V novém školním roce se dětem bude ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním