Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Zašleme Vám vzorek ZDARMA*

Podívejte se na tapetu vlastníma očima, bez zkreslení monitoru. 

Nabízíme službu zasílání vzorků zdarma*

Pokud si nejste jisti přesnou barvou, prolisem či velikostí vzoru tapety a námi nabízených produktů nebo máte strach, že monitor může zkreslit skutečnou barvu tapety (což se opravdu někdy děje), dejte nám vědět a my vám domů zašleme až 5 vzorků. Jedná se o vzorky velikosti cca 10 x 15 cm nebo úzký proužek 3 x 30 cm u tapet s proužky. Tento rozměr většinou stačí k upřesnění barvy a prolisu tapety.

Kterých tapet se to týká?

Vzorky máme k většině tapet na zeď v naší nabídce. Dostupnost vzorku je vždy uvedena v informacích k dané tapetě. Vzorky fototapet a samolepících dekorací nezasíláme, protože to ani technicky není možné. 

*Jakým způsobem vzorky zasíláme?

Vzhledem k nárustu cen služeb České pošty nabízíme zaslání až 5 vzorků českou poštou doporučeným psaním ekonomickým za cenu 100,- Kč. Tato cena je za poštovné a zaslané vzorky jako takové. Po obdržení a zpracování Vaší žádosti o vzorky Vám bude zaslán e-mail o přijetí Vaší žádosti. Zde také budete informováni o způsobu platby. Při volbě platby převodem na účet Vám budou zaslány platební podklady.
Bude Vám také zaslán slevový kód s platností 1 měsíc.
V případě následného vytvoření objednávky přes eshop, e-mail, nebo telefonicky Vám bude při zadání slevového kódu odečtena částka 100,- Kč z Vaší konečné objednávky. Po odečtení částky 100,- Kč z objednávky budou vzorky tedy opravdu ZDARMA.

Platba

Platba za vzorky je možná pouze bankovním převodem. Informace k platbě Vám zašleme obratem, jakmile vyplníte formulář níže.

Kontaktovat nás můžete:Jak probíhá spolupráce s bytovými architekty?

Spolupracujeme s mnoha designovými studii a bytovými architekty.
Pro konktrétní informace volete na tel.: +420 777 933 164.

Napiště si o vzorek zdarma