Menu
0
0

Začátek roku: ideální doba pro renovaci vašeho bydlení

Také s příchodem nového roku cítíte, že to chce nějakou změnu? A co změnit něco i ve svém okolí? Začněte tím, co je vám nejblíž. Být hodnější na své blízké a dělat svět kolem sebe hezčí... není to tak složité, jak to vypadá. Začněte úplně prostě. Třeba tím, že si pořídíte nové tapety!

Děje se to nenápadně, ale změny v našem okolí zároveň tajemným způsobem proměňují i nás samé. A platí to i naopak. Jsou lidé, kteří se změn bojí a mají rádi vše stejné a vždy na svém místě. Jiní zase změny vyhledávají a neustále mění oblečení, nábytek i design interiéru. Většina z nás se pohybuje někde mezi těmito dvěma extrémy a ráda občas nějakou tu proměnu bytu uvítá.
 
design interiéru
 
Všichni však víme, kolik práce se pojí s tím, jen nově vymalovat. Proto neexistuje snad nic jednoduššího, než k proměně použít právě tapety. Práce s nimi je jednoduchá, čistá a rychlá. Za pár hodin máte hotovo! Dá se říct, že více času vám možná vezme vybírání. Nabídka tapet je totiž opravdu široká, ale snad každý si v ní najde to své.

Pokud jste milovníci všeho nového a moderního, a rádi byste, aby s tím souzněl i váš byt, jistě si vyberete z velkého množství moderních vzorů tapet. Volit ze stovek vzorů můžete mezi tapetami vliesovými, vinylovými i levnými papírovými.  Jestli naopak dáváte přednost klasice, tradici, anebo retro stylu, nahlédněte mezi retro tapety, nebo luxusní tapety na zeď.
 
moderní tapety

Pokud nemáte momentálně čas nebo prostor na velké proměny, jistě si vystačíte i se změnou malou. Jak se říká, i malé změny mohou mít velký účinek. Někdy stačí správně zvolená fototapeta, nebo třeba jen samolepicí dekorace, a místnost hned dostane jinou atmosféru.
Tak už jste se odhodlali k proměně? Nic neodkládejte a udělejte ji hned teď!
 
proměna bytu

 
Zpět na výpis novinek