Menu
0
0

Představte si... zase máme něco nového!

Máme radost, že vám můžeme nabídnout zase nějaké novinky. Naskladnili jsme tapety Ugépa a navíc PVC samolepící podlahové čtverce Deco floor.

TOP výběr motivů - tapety UGÉPA

Hledáte neobvyklý motiv, který dodá pokoji na zvláštnosti? Ale zároveň nejste fanouškem extravagance a máte rádi svůj klid? Tapety Ugépa v sobě skloubí originalitu, styl i umírněný vzhled. Jako optické klamy se mohou tvářit grafické tapety Ugépa, které mohou vaše mozkové buňky zaměstnat i na několik minut. Přilákají zkrátka zrak každého. Na své si přijdou jak milovníci moderních vzorů tapet, tak příznivci vintage stylu. Na ty Ugépa také pamatuje.
 
tapeta ugépaugépa vintage

Dlažba, která nedá svalům zabrat

Pokud přemýšlíte nad pořízením dlaždic do kuchyně nebo chodby, ale odrazuje vás její složité pokládání a nošení, máme pro vás lehčí řešení. Co do položení dlažby, tak i do její váhy. Dejte šanci PVC samolepícím podlahovým dlaždicím ve tvaru čtverce. Využít je můžete jako podlahovou krytinu do kuchyně, chodby, předsíně nebo třeba kanceláře. Ať už hledáte dlaždici ve dřevěném dekoru, nebo byste rádi měli doma "kamennou" podlahu, v naší nabídce PVC dlaždic si jistě vyberete.
 
dlažba pvcdlaždice kámen

Zpět na výpis novinek