Menu
0
0

Jaro je tu! Pořiďte si jarní tapety

Meteorologicky začíná jaro 1. 3. a tím i končí dlouhá a studená meteorologická zima. Na příchod astronomického jara, které se řídí polohou Slunce, si musíme počkat do 20. března, kdy nastává jarní rovnodennost. 

Tapety s jarními motivy 

S příchodem jara mívají lidé chuť něco změnit a těší se na dlouho očekávané oteplení. Dostávají novou energie do zvelebování svého bydlení a zpříjemnění vlastního okolí. Jarní úklid je spojen s touhou mít vše rozzářené, provoněné, krásné a nové. Nedílnou součástí jarních prací je nová výmalba a společně také tapetování pokojů. Tapetování je radost a nejlepší na tom všem je vytoužený výsledek. Tapety jsou dnes velice kvalitní a vydrží mnoho let, ale vždy doporučujeme tapety po dvou až třech letech vyměnit.
 
V naší nabídce je nespočet úžasných, krásných a barevných tapet například s tématikou květin a přírodních dekorů, ty jsou v jarních dnech nejžádanější. Další oblíbenou dekorací stěn jsou fototapety. Na našem e-shopu s tapetami najdete obrovské množství vzorů jako například přírodu, květiny a mnoho dalších. 

A jaké jarní tapety se líbí nám? Podívejte se na náš jarní výběr.
 

Zpět na výpis novinek