Menu
0
0

Doprava ZDARMA jen do 1. února

Nový rok je už v plném proudu. Na Vánoce si jen tak někdo už nevzpomene a všichni hledí vpřed. A my také. A proto vám přinášíme dopravu zdarma až do 1. 2. 2018.

Nakupujte tapety z pohodlí domova a ušetřete za dopravu

Ušetřete si postávání v obchodech a mačkání se s dalšími zákazníky. Nakupujte raději z tepla domova a ušetříte i za dopravu. Na našem e-shopu si vybere z široké nabídky každý a při nákupu nad 700 Kč nezaplatí za dopravu. Využít tuto akci můžete až do čtvrtka 1. února 2018 do 10:00.
 
doprava zdarma
 

Jaké tapety si můžete vybrat?

Připravujete se na rekonstrukci dětského pokoje nebo kuchyně? Chtěli byste si oživit v obýváku stěnu za gaučem? Podívejte se na TOP 3 kategorie tapet, ze kterých můžete také vybírat.
  1. Dětské tapety, které využijete v nejrůznějších dětských pokojích. Je vaše dítě milovníkem princezen, autíček nebo zvířátek? U nás najdete jejich nejrůznější variace.
  2. Skvělou volbou do kuchyně se pak stanou omyvatelné tapety, u kterých se nemusíte bát jejich ušpinění. Jednoduše totiž tapetu omyjete a přitom ji nezničíte
  3. Chcete oživit nudnou stěnu v obýváku? Už vás ta bílá nebo dokonce zašedlá stěna nudí? Zkuste ji oživit nějakou fototapetou. Z naší pestré nabídky si jistě vybere každý. Najdete u nás totiž jak postavy z filmů, tak pohledy do přírody.
 
Dlouho ale neváhejte. Akce dopravy ZDARMA při nákupu nad 700 Kč platí jen do 1. 2. 2018 do 10:00.
 

Zpět na výpis novinek