Menu
0
0

Dárek pro vás – 48 hodin dopravy ZDARMA

Říkáte si, že už tu dlouho nebyla doprava zdarma? Souhlasíme! Máme tu tedy pro vás říjnovou dopravu zdarma, na kterou se můžete opět těšit vždy u každé objednávky nad 700 Kč. 

Nakupujte výhodně z pohodlí domova - tapety s dopravou zdarma

Co musíte vědět?

Akce platí 48 hodin → startujeme v úterý 17. 10. 2017 a končíme ve čtvrtek 19. 10. 2017 v 19:00. Dopravu máte ZDARMA u každé objednávky nad 700 Kč
Koupit si můžete cokoliv chcete. Nové tapety s dětským motivem, moderní tapety, fototapety, plakáty i tapetovací pomůcky. Stačí si vybrat.

Říjnová inspirace ze světa tapet

Co vám nesmí utéct? Za pozornost rozhodně stojí podzimní motivy tapet. Zvláště vínové odstíny navodí tu správnou atmosféru a hodí se do ložnice, obývacích pokojů i chodeb. A pokud vám máme doporučit další z top barev, tak se podívejte na zlaté tapety. Zlaté odlesky a odstíny přinesou luxusní vzhled a zároveň ozvláštní obyčejné zdi. 

U fototapet doporučujeme zaměřit se na velkoplošné formáty tapet. S takovou tapetou stačí vytapetovat jednu zeď a místnost ihned neuvěřitelně prokoukne. Velkou proměnou bude jistě také použití bordur, které vám pomohou rozdělit zdi na dvě části a oddělit tak například dvě rozdílné barvy výmalby.
 
Užijte si výběr a udělejte si radost novou tapetou.

doprava zdarma na kupsi tapety

Zpět na výpis novinek