Menu
0
0

274KT5045 D-C-FIX samolepící podlahové čtverce z PVC dlažba kámen černý broušený, samolepící vinylová podlaha, PVC dlaždice, velikost 30,5 x 30,5 cm

274KT5045 D-C-FIX samolepící podlahové čtverce z PVC dlažba kámen černý broušený, samolepící vinylová podlaha, PVC dlaždice, velikost 30,5 x 30,5 cm
274KT5045 D-C-FIX samolepící podlahové čtverce z PVC dlažba kámen černý broušený, samolepící vinylová podlaha, PVC dlaždice, velikost 30,5 x 30,5 cm274KT5045 D-C-FIX samolepící podlahové čtverce z PVC dlažba kámen černý broušený, samolepící vinylová podlaha, PVC dlaždice, velikost 30,5 x 30,5 cm274KT5045 D-C-FIX samolepící podlahové čtverce z PVC dlažba kámen černý broušený, samolepící vinylová podlaha, PVC dlaždice, velikost 30,5 x 30,5 cm
Rozměr: 30,5 x 30,5 cmKatalogové číslo: 274KT5045
do 48 hod
Běžná cena:
350 
  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1500 Kč

Co je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.cz
Nebo využijte dotaz k produktu

Poradíme s tapetováním

Popis produktu

274KT5045 D-C-FIX samolepící podlahové čtverce z PVC dlažba kámen černý broušený, samolepící vinylová podlaha,
PVC dlaždice, velikost 30,5 x 30,5 cm


Uvedená cena je za balení.

Balení obsahuje 11 ks = 1m², cena za 1 kus 27,- Kč (samostatně se ale neprodávají, min. odběr je 1 m2)

Rozměr jedné PVC dlaždice: 30,5 x 30,5 cm
Tloušťka dlaždic: 1,2 mm
Samolepicí vinylová podlaha má vysoce odolnou ochrannou vrstvou. Vhodné do všech interiérů. Odolný a snadno čistitelný povrch, vysoká lepící síla, snadná a rychlá instalace.

Podlahové čtverce se skládají ze 3 vrstev PVC:
1. spodní vrstva je z recyklovaného PVC
2. střední vrstva je PVC
3. horní vrstva je ze zušlechtěné PVC fólie

Vlastnosti, charakteristika:

  • rychlá a snadná instalace
  • vysoká lepící síla a to i počáteční při instalaci
  • po nelepení můžete po podlaze ihned chodit
  • odolný, snadno čistitelný povrch
  • klasické univerzální vzory pro všestranné použití
  • výrobek splňuje požadavky pro označení CE podle normy

 

Obrovskou výhodou je snadná instalace, opravdu zvládne nalepit každý. Potřebujete jen řezací nůž na doříznutí dlaždic do krajů nebo nůžky a metr pro případné rozměření.Návod na lepení samolepicích dlaždic na podlahu:
PŘÍPRAVA PODKLADU: pro lepení samolepících podlahových čtverců z PVC musí být pevný, rovný a suchý, zbavený veškerých nečistot. Vhodná je např. dřevěná nebo betonová podlaha, laminátová podlaha, krytina z PVC, linoleum nebo povrch opatřený nátěrem.

Samolepicí podlahové PVC čtverce se příliš nehodí pro podlahy s podlahovým vytápěním.
V případě lepení na starou dlažbu, se doporučuje přestěrkovat spáry, aby se prohlubně spár nevymačkávaly do nově nalepených PVC čtverců.

Doporučujeme tento stěrkový tmel.
PŘED LEPENÍM: den před lepením ponechte samolepicí dlaždice nejméně 12 hodin (ideálně 24 hod.) při pokojové teplotě ve vodorovné poloze.
LEPENÍ: budete potřebovat pravítko, tužku a nůžky nebo řezák (odlamovací nůž).
Rozměr dlaždic lze jednoduše upravit: můžete je stříhat nůžkami nebo řezat odlamovacím nožem. Před lepením podklad očistěte a odmastěte.

Tužkou a pravítkem si vyznačte na podkladu výchozí linku, podle které budete dlaždice lepit.
S pokládkou doporučujeme začít uprostřed místnosti. Samolepicí čtverce lepte tak, že sejmete podkladový papír a přitlačíte dlaždici k podkladu. Další podlahové dlaždice lepte stejným způsobem, těsně vedle sebe. V řadě u stěny upravte velikost samolepicího čtverce na správný rozměr.

 

TIP: Podlahové čtverce můžete do místnosti lepit i úhlopříčně (a to nejen tam, kde nejsou stěny pravoúhlé) - výsledek je pak vizuálně velmi působivý.
 

ÚDRŽBA: po nalepení můžete podlahu ihned používat - chodit po ní. Jen s prvním mytím podlahy ze samolepicích PVC čtverců vyčkejte minimálně 24 hod. po instalaci. Údržbu provádějte běžnými čisticími prostředky na ošetřování podlah.
Lepidlo se po nalepení postupně vtlačí také do spár mezi dlaždicemi, takže povrch se stane jednolitý a nehrozí zatékání vody mezi spáry.

 

Dotaz k produktu

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Kdy proběhne další expedice?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčU vás doma následující pracovní den
1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčNa odběrném místě do 2 pracovních dnů