Menu
0
0

200-2805 Samolepicí fólie d-c-fix šíře 45 cm

200-2805 Samolepicí fólie d-c-fix šíře 45 cm
200-2805 Samolepicí fólie d-c-fix šíře 45 cm200-2805 Samolepicí fólie d-c-fix šíře 45 cm200-2805 Samolepicí fólie d-c-fix šíře 45 cm200-2805 Samolepicí fólie d-c-fix šíře 45 cm
Rozměr: mKatalogové číslo: 200-2805
skladem
Původní cena: 195 Kč
Akční cena:
180 

Cena je za 3 bm. Délku lze volit po 3 bm. bm = běžný metr

  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1500 Kč

Co je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.cz
Nebo využijte dotaz k produktu

Poradíme s tapetováním

Popis produktu

200-2805 Samolepicí fólie d-c-fix šíře 45 cm
 

Návin: 15 metrů. (pochopitelně Vám ustříhneme na míru jakýkoliv návin, max. ale do 15 m).

Šíře role: 45 cm

Charakteristika: Samolepící fólie jsou šetrné k životnímu prostředí (výroba, zpracování a likvidace).

Použité lepidlo neobsahuje rozpouštědla. Jsou zdravotně nezávadné a dají se použít i v místnostech pro děti. Folie neobsahuje těžké kovy. Samolepící tapety jsou odolné vůči otěru a jsou světlo-stálé.
 

Návod na lepení D-C-Fix a Gekkofix samolepících fólií – samolepících tapet:

Samolepící folie jsou někdy nazývány také samolepící tapety, je to vlastně totéž – stejný produkt.

Můžete je lepit bez použití lepidla, rychle a okamžitě. Lepit lze na všechny hladké, suché a čisté povrchy. Před lepením povrch očistíte a odmastíte. V případě, že lepíte na savý povrch, tedy omítku, určitě použijte dvě vrstvy hloubkové penetrace, která připraví povrch pro samotné lepení.

 

Pomůcky: nůžky nebo odlamovací nůž, pravítko nebo svinovací metr, tužku, savý hadr, stěrku nebo sadu pro lepení fólii a vodu.

 

Postup lepení:

  1. Povrch očistíme a odmastíme. Okenní výplně očistíme čistidlem s alkoholem a necháme oschnout. Nábytek a lamino čistíme vlhkým hadrem.
  2. Nejdříve si vše pečlivě rozměříme nasucho, důležité je počítat se směrem vzoru u folií s imitací dřeva. Folii můžete stříhat, nebo přesnější je zaříznutí odlamovacím nožem podle kovového přítlačného pravítka.
  3. Při lepení větších ploch doporučujeme navlhčení vodou rozprašovačem. Toto neplatí pro zrcadlové samolepící folie, tabulové fólie, imitace kovových tapet, velurových tapet. Vodu doporučujeme použít na okenní fólie a fólie s imitací dřeva.

Řiďte se návodem na rubové straně folie.

  1. Odlepte asi 10 cm rubového krycího papíru a lepivou stranou přiložte na polepovanou plochu.
  2. Pomalu a postupně stahujte krycí papír a stále stěrkou nebo houbičkou vyhlazujte fólii. Případné bublinky vytlačte do boku. Jestli se Vám fólie nařasí nebo pokřiví, opatrně ji stáhnete zpět a napnutím opravte a znovu nalepte. Fólie má tzv. „časovač lepení“, to znamená, že případné opravy odlepením můžete provádět pouze během několika minut až desítek minut. Po několika hodinách lepidlo pevně přilne a oprava již není možná. V případě polepování větších ploch s nutností napojování, doporučujeme s překrytím 5-10 mm. Na krajích nechte tapetu přesahovat a oříznete ji raději až nakonec. Při lepení hran nebo ohybu a záhybů můžete použít fén s horkým vzduchem, který povolí tapetu a může se prohnout a natáhnout. Ale je třeba pracovat opatrně, aby nedošlo k nezvratnému poškození fólie.
  3. Můžete použít i stěrku na dokonale vyhlazení. Všechno potřebné nářadí najdete v našem e-shopu.

 

Rada na závěr: v případě, že chcete fólii odstranit, nahřejte ji fénem, poté lze snadno odlepit.

Samolepící fólie doporučujeme čistit mýdlovou vodou nebo saponátem. 
(2C)

Dotaz k produktu

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Kdy proběhne další expedice?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčU vás doma následující pracovní den
1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčNa odběrném místě do 2 pracovních dnů