Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

Tapety na míru

Nevybrali jste si žádnou dekoraci na zeď z naší nabídky fototapet na stěnu, nebo toužíte po originálním motivu, který skutečně nikdo nemá? Vyrábíme fototapety na míru s vlastním motivem – fotografií. Získáte tak jedinečný kousek, který oživí Váš interiér. Tento druh fototapet se hodí nejen do domácností, ale také do komerčních prostor (prodejen, kaváren, restaurací, kanceláří…), kde oslovíte zákazníky originálním stylem a vytvoříte jim příjemné prostředí, kam se budou rádi vracet.

Jako podklad pro výrobu tapet může posloužit jednak obrázek z fotobanky, a jednak vlastní pořízená fotografie. Je však třeba dodržet určité parametry, jejichž splnění posuzujeme individuálně, protože jedině na základě kvalitního podkladu může vzniknout kvalitní dekorace. Každou fotku s Vašimi požadavky je nutné zaslat na e-mail info@kupsi-tapety.cz.

1. Obrázky z fotobanky

Spolupracujeme s databází fotky-foto.cz, kde za Vás zakoupíme licenci (cena licence se promítne do konečné ceny fototapety), u jiných fotografií je nutné, aby zákazník zakoupil licenci (například na www.shutterstock.com či dalších dostupných fotobankách) a poté nám zaslal staženou fotografii v tiskové kvalitě v požadovaných rozměrech. Obrázek v rozlišení min. 300 dpi. a ve velikosti 2 – 10 MB formátu JPG posoudíme a do 24 hodin Vám zašleme náhled společně s kalkulací ceny. Po odsouhlasení zadáváme do tisku.

2. Vlastní obrázky

Je nutné, aby fotografie měla rozlišení min. 300 dpi., velikost 2 – 10 MB a formát JPG. Každá fotka poté musí směřovat k nám i individuálnímu posouzení.

Maloobchodní ceník fototapet na míru

Fototapeta vliesová (vlies 150 g/m2)

  • pod 50 m2 – 399 Kč/m2
  • nad 50 m2 – cena individuální od 299 Kč/m2
  • nad 200 m2 – cena individuální od 199 Kč/m2

Lepí se lepidlem na vliesové tapety, konkrétně doporučujeme lepidlo GTV. Nabízíme také možnost laminace vliesových fototapet (provádíme pomocí laminátoru), díky čemuž je tapeta omyvatelná a hodí se například za kuchyňskou linku nebo do koupelny, kde je potřeba vyšší odolnost proti vlhkosti. Příplatek za laminaci je 320 Kč/m2.

Laminace není nutná na vliesovou fototapetu do obývacího nebo dětského pokoje – vlies 150g/m2 je totiž už sám o sobě velmi kvalitní, stálobarevný a je otíratelný.

Fototapeta do kuchyně za kuchyňskou linku – 799 Kč/m2

Jde o samolepicí PVC fólii s laminací 170 mikronů ve standardně nabízených rozměrech 60 × 180, 60 × 260, 60 × 350 cm, ale přesný rozměr si pochopitelně může určit zákazník podle potřeb.

Fototapeta na ledničku – 799 Kč/m2

Jde o samolepicí PVC fólii s laminací 170 mikronů ve standardně nabízených rozměrech 65 × 120 a 65 × 180 cm, ale rozměr lze upravit na přání zákazníka.

Fototapeta na dveře – 799 Kč/m2

Jedná se o samolepicí PVC fólii s laminací 170 mikronů ve standardních rozměrrech 95 × 210 cm, ale přesný rozměr si může určit zákazník podle potřeb.

Samolepicí fólie (samolepicí PVC fólie s laminací 100 mikronů) – 549 Kč/m2

Fototapeta na podlahu (samolepicí PVC fólie se zesílenou laminací 280 mikronů) – 1150 Kč/m2

Minimální odběr a dodací lhůty

Minimální objednávka u všech typů je 1 m2. Dodání je 1 – 2 týdny od objednávky. Platba je nutná pouze předem na účet, nelze využít dobírku. Uvedené ceny jsou včetně DPH.