Menu
0
0

Samolepicí tapety

Samolepicí tapety a folie jsou vhodné hlavně pro renovaci starých dveří a nábytku. Na povrchu mají speciální vrstvu, která je činí mimořádně odolnými proti poškození. Lepidlo v silné tloušťce zaručí, že se nebudou odlepovat. Vodní báze lepidla je ohleduplná vůči životnímu prostředí. Samolepicí tapety a folie je možné jednoduše aplikovat na všechny hladké, čisté a suché plochy. Drsné plochy se musí před nalepením nejprve zbrousit. Plochy ze sádry, cementu, dřevotřísky, drobivých cihel musí být opatřeny lakem, nebo jiným nátěrem. Před nalepením je vhodné podklad pořadně odmastit a zbavit všech nečistot. Samolepicí fólie se dají omývat saponátovými roztoky. Při lepení na sklo je vhodné sklo postříkat jarovým roztokem a poté samolepící fólii nalepit. Fólie jakoby klouže po skle, to umožní snadnější vystředění, vzniklé bubliny lehce vytlačíte stěrkou. Za 24 hodin voda vyschne a fólie drží.

 Číst dále 

Nechte se inspirovat
Inspirace a trendy
v novém magazínu
Zobrazit filtry

Lepení samolepících tapet a fólií zvládne opravdu každý

Nalepovací tapety nebo spíše samolepicí folie jsou oblíbené pro svoji nízkou cenu a jednoduchou aplikaci, většinou jsou ozdobné a plní dekorační účel. Fólie má samolepící plochu vytvořenou tak, aby během prvních 5 minut od odlepení ochranné fólie nebyla lepicí plocha silně lepivá a umožnila odlepení a korekci.

Po důkladném nalepení a po vytvrzení lepu po 24 hodinách je tapeta dokonale přilepena. Samolepicí tapeta je odolná vůči vodě, proto se hodí lepit za kuchyňské linky, do koupelen a všude tam, kde očekáváme větší zátěž na tapetu. Většinu fólií nabízíme jako přířezy a proto naměříme přesně tolit tapety, kolik opravdu potřebujete. Šíře tapet jsou 45 cm, 67,5 cm nebo 90 cm. Šíře 90 cm je vhodná k polepení a renovaci dveří. Ostatní šíře jsou určeny k polepení ledničky, poliček, dvířek kuchyňské linky, k renovaci dětského nábytku, za umyvadlo v koupelně a podobně. 

Nabídku samolepicích tapet máme rozdělenou podle vzoru, barvy a použití

Co je u nás nového

Vlastní fotka na tapetu? Zařídíme vám vyrobení na míruChtěli byste mít na zdi fotku vašich dětí, vnoučat, zážitek z dovolené, firemní logo, znak ...
Kupsi tapety vám přejí krásné VánoceKe zdobení stromečku, pečení cukroví, předvánočnímu úklidu nebo ke shánění dárků bychom vám ...
Zobrazit všechny novinky

Poradíme s tapetováním