Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

PE-12-01-0 Grandeco vliesová tapeta na zeď z kolekce Exposed - staré hodinky a hodinkové strojky, velikost 53 cm x 10,05 m

PE-12-01-0 Grandeco vliesová tapeta na zeď z kolekce Exposed - staré hodinky a hodinkové strojky, velikost 53 cm x 10,05 mVýprodej
PE-12-01-0 Grandeco vliesová tapeta na zeď z kolekce Exposed - staré hodinky a hodinkové strojky, velikost 53 cm x 10,05 mPE-12-01-0 Grandeco vliesová tapeta na zeď z kolekce Exposed - staré hodinky a hodinkové strojky, velikost 53 cm x 10,05 mPE-12-01-0 Grandeco vliesová tapeta na zeď z kolekce Exposed - staré hodinky a hodinkové strojky, velikost 53 cm x 10,05 m
Rozměr: 53 cm x 10,05 mKatalogové číslo: PE-12-01-0Informace o skladovosti: expedice do 48 hodin
skladem, 38 ks
Původní cena: 798 Kč
Akční cena:
199 
  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 2000 Kč
  • ZDARMA lepidlo k nalepení zakoupených tapet

Co je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.cz
Nebo využijte dotaz k produktu

Poradíme s tapetováním

Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek zdarma*!

Popis produktu

Barva:metalickášedá
Vzor:klasickýretrografickýzámeckývintageRomantickývzor/ motiv

PE-12-01-0 Grandeco vliesová tapeta na zeď z kolekce Exposed - staré hodinky a hodinkové strojky, velikost 53 cm x 10,05 m

Rozměry role: 53 cm x 10,05 m
Prostřih-opakování vzoru: 53 cm
(z této role zaručeně ustříhnete 3 pásy o celkové šíři stěny 159 cm)
Výrobce: Grandeco - Belgie
Barva a vzor: 
černá, šedá, bílá, mačkaný vzhled, fotky ve fotogalerii jsou barevně nesprávné

Cena je za celou roli - cca 5,3 m2

 

Pro výběr vhodné tapety můžete využít náš interaktivní filtr nejvhodnější tapety pro Vás.

Firma Grandeco je předním belgickým výrobcem vinylových a vliesových tapet s tradicí od roku 1978. Společnost se prezentuje výbornou kvalitou produktů a velkým výběrem kolekcí tapet.


Vliesová omyvatelná luxusní tapeta - je vyrobena ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetě pružnost, pevnost a snižuje hluk o 30%.

Tato kategorie tapet je vyrobená z non- wonen vliesového materiálu s přídavkem polymerového pojiva s plastickou strukturou povrchu. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. Tento materiál (Vlies) se dá bezesporu označit u tapet za revoluční. Při lepení se nesmršťuje, usnadňuje samotné lepení a to tím, že lepidlo se nanáší pouze na zeď a ne na samotnou tapetu jak bylo dříve u papírových tapet. Překlenuje jemné trhliny v podkladu – ideální pro rekonstrukce bytů v panelových domech. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci.

Samotné odstraňování tapet je velmi jednoduché a efektivní, již žádné máčení vodou a škrabání jako u papírových tapet. Zde stačí tapetu pouze stáhnout a to beze zbytku přímo ze stěny. Při použití doporučeného lepidla toto lepidlo zůstává na samotné tapetě a samotná zeď zůstává čistá.


NEZAPOMEŇTE na lepidlo. Doporučujeme kvalitní lepidla: Metylan direct vlies nebo Euro 3000 vlies, či tuhle novinku: tekutý koncentrát (snadno rozmíchatelný)

Dokonalým produktem je kýblované lepidlo, které je vždy připraveno k okamžitému použití, má ideální hustotu pro nanášení válečkem.


Tapetářské pomůcky najdete také v naší nabídce.
Kvalitní tapeta potřebuje kvalitní lepidlo a penetraci. Před tapetováním PENETRUJTE zeď. Zjednodušíte si tak práci s tapetováním a tapety déle vydrží na stěně.
Penetraci zakoupíte v našem e-shopu.

Podívejte se na naše instruktážní vide
a.


NÁVOD nebo volejte na telefon: +420 777 933 164


Vavex - výprodej

Dotaz k produktu

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Kdy proběhne další expedice?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 89 KčU vás doma následující pracovní den
1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčNa odběrném místě do 2 pracovních dnů