Menu
0
0

2 dny dopravy ZDARMA

Právě teď vám přinášíme oblíbenou akci, kdy ušetříte za dopravné. U každé objednávky tapet a doplňků, která přesáhne 300 Kč, za vás zaplatíme dopravu my!

Nákup nových tapet online se vyplatí 

Teď v létě nemusíte zbytečně chodit do obchodů a ztrácet čas výběrem nových tapet. Online nákup je mnohem pohodlnější a zvlášť, když se za vás postaráme i o dopravu. Při každém nákupu nad 700 Kč platíme dopravu my! A záleží jen na vás, co si vyberete.

Akce je jako vždy časově omezená, proto dlouho neváhejte! Platí do 27. 7. 2017 do 21:00.

TOP 5 letních tipů na tapetování

  1. Tapety pro studenty – Chystají se vaše děti na střední školu? Dětský pokojíček je pro ně už nudný? Dopřejte jim změnu! Ať si vyberou novou tapetu do pokoje a máte vystaráno. 
  2. Rekonstrukce kuchyně za pár korun – Přestává vás bavit vaše kuchyně? Nemůžete se dívat na staré kachličky a obklady? Není nic jednoduššího, než si pořídit omyvatelné tapety za kuchyňskou linku
  3. Plakáty na stěnu – Dekorace za pár korun! Zvládnete je nalepit během pár minut.
  4. Hit léta – přetiratelné tapety! Vyberte si vzor a přetřete libovolnou barvou. Uvidíte, že každá vaše návštěva bude žasnout.
  5. Posledních pár kusů tapet za výprodejové ceny – V neposlední řadě vám dáváme tip na levné tapety. Ty neustále obměňujeme, takže se tuto sekci vyplatí sledovat. 
Doprava zdarma na tapety

Zpět na výpis novinek