Menu
0

L57119 UGÉPA francouzská industriální vliesová tapeta na zeď s vinylovým omyvatelným povrchem katalog Horizons, velikost 53 cm x 10,05 m

L57119 UGÉPA francouzská industriální vliesová tapeta na zeď s vinylovým omyvatelným povrchem katalog Horizons, velikost 53 cm x 10,05 m
L57119 UGÉPA francouzská industriální vliesová tapeta na zeď s vinylovým omyvatelným povrchem katalog Horizons, velikost 53 cm x 10,05 mL57119 UGÉPA francouzská industriální vliesová tapeta na zeď s vinylovým omyvatelným povrchem katalog Horizons, velikost 53 cm x 10,05 m
Rozměr: 53 cm x 10,05 mKatalogové číslo: L57119
Vliesová tapeta s vinylovým povrchem Horizons od francouzského výrobce Ugépa Více o produktu
skladem
Původní cena: 695 Kč
Akční cena:
449
  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1800 Kč

Co je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.cz
Nebo využijte dotaz k produktu

Poradíme s tapetováním

Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek zcela zdarma!

Popis produktu

Barva:šedá
Vzor:kámen,  cihla,  přírodní,  koupelnové a kuchyňské,  obklady

L57119 UGÉPA francouzská industriální vliesová tapeta na zeď s vinylovým omyvatelným povrchem katalog Horizons, velikost 53 cm x 10,05 m

Tapeta má omyvatelný vinylový povrch, ale rubová strana, kterou se tapeta lepí na zeď, je vliesová (pro snazší lepení).

Tuto kolekci nabízíme jako jediní na českém trhu.

 

 


Rozměry role: 53 cm x 10,05 m
Prostřih-opakování vzoru: 26,5 cm

Výrobce: Ugépa - Francie - kolekce Naturals, katalog předvádí převážně cihlové oprýskané motivy. Francouzský výrobce si na kvalitě zakládá. Francie je jednou z nevíce tapetujících evropských zemí, takže kvalitní tapeta je naprostou samozřejmostí.
Cena je za celou roli - cca 5,3 m2
Barva a vzor:
šedá, imitace kamene/cihly, hladký povrch.

Celou kolekci najdete ZDE nebo můžete navštívit naši prodejnu a u kávy si prolistovat katalogy se vzorky tapet (40x40 cm)

RÁDI VÁM ZAŠLEME VZOREK TAPETY ZDARMA.


Vliesová omyvatelná luxusní tapeta - je vyrobena ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetě pružnost, pevnost a snižuje hluk o 30%.

Tato kategorie tapet je vyrobená z non- wonen vliesového materiálu s přídavkem polymerového pojiva s plastickou strukturou povrchu. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. Tento materiál (Vlies) se dá bezesporu označit u tapet za revoluční. Při lepení se nesmršťuje, usnadňuje samotné lepení a to tím, že lepidlo se nanáší pouze na zeď a ne na samotnou tapetu jak bylo dříve u papírových tapet. Překlenuje jemné trhliny v podkladu – ideální pro rekonstrukce bytů v panelových domech. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci.

Samotné odstraňování tapet je velmi jednoduché a efektivní, již žádné máčení vodou a škrabání jako u papírových tapet. Zde stačí tapetu pouze stáhnout a to beze zbytku přímo ze stěny. Při použití doporučeného lepidla toto lepidlo zůstává na samotné tapetě a samotná zeď zůstává čistá.

NEZAPOMEŇTE NA LEPIDLO. Doporučujeme kvalitní lepidla:
Metylan direct vlies nebo Euro 3000 vlies nebo Profi lepidlo GTV.
Dokonalým produktem je kýblované lepidlo, které je vždy připraveno k okamžitému použití, má ideální hustotu pro nanášení válečkem.

Tapetářské pomůcky najdete také v naší nabídce.
Základem úspěšného tapetování je
PENETRACE podkladu.

 

Více info v našich videonávodech.

 

Nevíte si rady s tapetováním?
NÁVOD nebo potřebujete radu tapetáře? Volejte na tel. +420 608 813 756

RÁDI VÁM ZAŠLEME VZOREK TAPETY ZDARMA.

 

Dotaz k produktu

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Kdy proběhne další expedice?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 89 KčU vás doma následující pracovní den
1 h 34 min 15 sPoštovné od 99 KčU vás doma do 3 pracovních dnů
1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčNa odběrném místě do 2 pracovních dnů