Menu
0
0

KT92-9709 Moderní tapeta Wood´n Stone imitace kamenné zdi

KT92-9709 Moderní tapeta Wood´n Stone imitace kamenné zdi
KT92-9709 Moderní tapeta Wood´n Stone imitace kamenné zdiKT92-9709 Moderní tapeta Wood´n Stone imitace kamenné zdiKT92-9709 Moderní tapeta Wood´n Stone imitace kamenné zdi
Rozměr: 10,05 m x 53 cmKatalogové číslo: KT92-9709
4-7 dnů
Běžná cena:
835 
  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1500 Kč

Co je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.cz
Nebo využijte dotaz k produktu

Poradíme s tapetováním

Popis produktu

Barva:černášedá
Vzor:kámencihlapřírodní
KT92-9709 Moderní tapeta  Wood´n Stone imitace kamenné zdi

Tapeta na zeď vliesová moderní z kolekce Wood´n Stone

Rozměry role: 53 cm x 10,05 m
Prostříh: 64 cm
Tapeta imituje kamennou zeď s černými spárami, kamenné cihličky velikosti cca 8 až 13 x 5 cm
Barva: šedo-černá


Tapety na zeď německé značky AS-Creation se vyznačují špičkovou kvalitou a zpracováním. Samotná firma AS-Creation působí na celosvětovém trhu již několik desetiletí a její výrobky jsou zárukou kvality. Jejich vzory se řídí nejnovějšími trendy a v široké paletě vzorů si vybere opravdu každý.


Tato kategorie tapet je vyrobená z non-wonen vliesového materiálu s přídavkem polymerového pojiva s plastickou strukturou povrchu. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. Tento materiál (Vlies) se dá bezesporu označit u tapet za revoluční. Při lepení se nesmršťuje, usnadňuje samotné lepení a to tím, že lepidlo se nanáší pouze na zeď a ne na samotnou tapetu jak bylo dříve u papírových tapet. Překlenuje jemné trhliny v podkladu – ideální pro rekonstrukce bytů v panelových domech. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci.

Samotné odstraňování tapet je velmi jednoduché a efektivní, již žádné máčení vodou a škrabání jako u papírových tapet. Zde stačí tapetu pouze stáhnout a to beze zbytku přímo ze stěny. Při použití doporučeného lepidla toto lepidlo zůstává na samotné tapetě a samotná zeď zůstává čistá.

Rádi Vám pošleme vzorek tapety zdarma.


 

Související produkty

Dotaz k produktu

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Kdy proběhne další expedice?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčU vás doma následující pracovní den
1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčNa odběrném místě do 2 pracovních dnů