Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

474268 Tapeta na zeď African Queen s imitací kůže, velikost 10,05 m x 53 cm

474268 Tapeta na zeď African Queen s imitací kůže, velikost 10,05 m x 53 cm
474268 Tapeta na zeď African Queen s imitací kůže, velikost 10,05 m x 53 cm474268 Tapeta na zeď African Queen s imitací kůže, velikost 10,05 m x 53 cm
Rozměr: 10,05 m x 53 cmKatalogové číslo: 474268
4-7 dnů
Běžná cena:
657 
  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 2000 Kč
  • ZDARMA lepidlo k nalepení zakoupených tapet

Co je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.cz
Nebo využijte dotaz k produktu

Poradíme s tapetováním

Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek zdarma*!

Popis produktu

Barva:bílá
Vzor:přírodníethnokůže
Rozměry role: 53 cm x 10,05 m
Opakování vzoru: po 0 cm
Tapeta s kvalitním povrchem, omyvatelná, imitující přírodní kůži s jemně leským povrchem s efektem


African Queen II 2016

Kolekce imitující zvířecí kožešiny a kůže. Kolekce spojuje kouzlo safari, exotiky, archaismu a luxusu. Kovové efekty vytváří jedinečný estetický matný povrch, který je tak krásný, že se budete chtít dotknout. Žirafa, zebra a král zvířat lev, byl zdrojem inspirace pro tuto kolekci. Tady je dobrodružství safari zkroceno. Kolekce navazuje na modní trendy
a designové výstřelky.

Vliesová tapeta - je vyrobena ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetě pružnost, pevnost a snižuje hluk o 30 procent.


Tapetový konfigurátor - pomocí něho si lze vybrané tapety prohlédnout přímo v interiéru.
Nebo můžete využít odkaz na výrobce Rasch.

Tapety na zeď německé značky Rasch se vyznačují špičkovou kvalitou a zpracováním. Jejich vzory se řídí nejnovějšími trendy a v široké paletě vzorů si vybere opravdu každý.

Tato kategorie tapet je vyrobená z non- wonen vliesového materiálu s přídavkem polymerového pojiva s plastickou strukturou povrchu. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. Tento materiál (Vlies) se dá bezesporu označit u tapet za revoluční. Při lepení se nesmršťuje, usnadňuje samotné lepení a to tím, že lepidlo se nanáší pouze na zeď a ne na samotnou tapetu jak bylo dříve u papírových tapet. Překlenuje jemné trhliny v podkladu – ideální pro rekonstrukce bytů v panelových domech. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci.

Samotné odstraňování tapet je velmi jednoduché a efektivní, již žádné máčení vodou a škrabání jako u papírových tapet. Zde stačí tapetu pouze stáhnout a to beze zbytku přímo ze stěny. Při použití doporučeného lepidla toto lepidlo zůstává na samotné tapetě a samotná zeď zůstává čistá.

Platnost katalogu do konce roku 2016

Nezapomeňte na lepidlo.

Rádi Vám pošleme vzorek tapety zdarma.

Dotaz k produktu

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Kdy proběhne další expedice?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 89 KčU vás doma následující pracovní den
1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčNa odběrném místě do 2 pracovních dnů