Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Rozumím
Menu
0

422696 Moderní tapeta na zeď African Queen (Trend Culture 2018)

422696 Moderní tapeta na zeď  African Queen (Trend Culture 2018)
422696 Moderní tapeta na zeď  African Queen (Trend Culture 2018)422696 Moderní tapeta na zeď  African Queen (Trend Culture 2018)422696 Moderní tapeta na zeď  African Queen (Trend Culture 2018)422696 Moderní tapeta na zeď  African Queen (Trend Culture 2018)
Katalogové číslo: 422696
4-7 dnů
Původní cena: 716 Kč
Akční cena:
660 
  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 2000 Kč
  • ZDARMA lepidlo k nalepení zakoupených tapet

Co je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.cz
Nebo využijte dotaz k produktu

Poradíme s tapetováním

Nejste si jisti výběrem tapety?
Zašleme vám vzorek zdarma*!

Popis produktu

Barva:zlatá
Vzor:přírodníjednobarevnýethno
Rozměry role: 53 cm x 10,05 m
Opakování vzoru: po 0 cm
Tapeta s kvalitním povrchem, omyvatelná, imitující přírodní kůži s jemně leským povrchem s efektem 3D

African Queen 2014

Kolekce imitující zvířecí kožešiny a kůže. Kolekce spojuje kouzlo safari, exotiky, archaismu a luxusu. Kovové efekty vytváří jedinečný estetický matný povrch, který je tak krásný, že se budete chtít dotknout. Žirafa, zebra a král zvířat lev, byl zdrojem inspirace pro tuto kolekci. Tady je dobrodružství safari zkroceno. Kolekce navazuje na modní trendy
a designové výstřelky.

Vliesová tapeta - je vyrobena ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetě pružnost, pevnost a snižuje hluk o 30 procent.


Tapetový konfigurátor - pomocí něho si lze vybrané tapety prohlédnout přímo v interiéru.
Nebo můžete využít odkaz na výrobce Rasch.

Tapety na zeď německé značky Rasch se vyznačují špičkovou kvalitou a zpracováním. Jejich vzory se řídí nejnovějšími trendy a v široké paletě vzorů si vybere opravdu každý.

Tato kategorie tapet je vyrobená z non- wonen vliesového materiálu s přídavkem polymerového pojiva s plastickou strukturou povrchu. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. Tento materiál (Vlies) se dá bezesporu označit u tapet za revoluční. Při lepení se nesmršťuje, usnadňuje samotné lepení a to tím, že lepidlo se nanáší pouze na zeď a ne na samotnou tapetu jak bylo dříve u papírových tapet. Překlenuje jemné trhliny v podkladu – ideální pro rekonstrukce bytů v panelových domech. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci.

Samotné odstraňování tapet je velmi jednoduché a efektivní, již žádné máčení vodou a škrabání jako u papírových tapet. Zde stačí tapetu pouze stáhnout a to beze zbytku přímo ze stěny. Při použití doporučeného lepidla toto lepidlo zůstává na samotné tapetě a samotná zeď zůstává čistá.

Platnost katalogu do konce roku 2014

Nezapomeňte na lepidlo.

Rádi Vám pošleme vzorek tapety zdarma.

Dotaz k produktu

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Kdy proběhne další expedice?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 89 KčU vás doma následující pracovní den
1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčNa odběrném místě do 2 pracovních dnů