Menu
0
0

108568 Dětská vliesová tapeta na zeď Graham & Brown, Kids@Home 6 - Woodland Animals Navy, velikost 10 m x 52 cm

108568 Dětská vliesová tapeta na zeď Graham & Brown, Kids@Home 6 - Woodland Animals Navy, velikost 10 m x 52 cm
108568 Dětská vliesová tapeta na zeď Graham & Brown, Kids@Home 6 - Woodland Animals Navy, velikost 10 m x 52 cm108568 Dětská vliesová tapeta na zeď Graham & Brown, Kids@Home 6 - Woodland Animals Navy, velikost 10 m x 52 cm108568 Dětská vliesová tapeta na zeď Graham & Brown, Kids@Home 6 - Woodland Animals Navy, velikost 10 m x 52 cm108568 Dětská vliesová tapeta na zeď Graham & Brown, Kids@Home 6 - Woodland Animals Navy, velikost 10 m x 52 cm
Rozměr: 10 m x 52 cmKatalogové číslo: 108568
7-10 dnů
Běžná cena:
929 
  • Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1000 Kč

Co je u nás nového

+420 777 933 164
info@kupsi-tapety.cz
Nebo využijte dotaz k produktu

Poradíme s tapetováním

Popis produktu

Barva:černázelenáhnědávícebarevná
Vzor:zvířátkadětskéteenagervzor/ motiv

108568 Dětská vliesová tapeta na zeď Graham & Brown, Kids@Home 6 - Woodland Animals Navy, velikost 10 m x 52 cm

Rozměr role: 52 cm x 10,05 m
Opakování vzoru-prostřih: po 53 cm
(je třeba počítat s prostřihem, čili nějakou ztrátou při stříhání role)
Barva a vzor: černý podklad s barevným motivem lesních zvířat.
Výrobce: Graham & Brown - Anglie


Kolekce tapet pro děti Kids at Home byla jedna z nejprodávanějších, proto je tu novinka kolekce Kids at Home 6, která je opět plná licenčních tapet s oblíbenými dětskými hrdiny studia Disney a Marvel. Miluje Váš potomek medvídka Pú, Mickeyho, Minnie, Ledové království, Toy Story, Barbie, Spidermana, Thora a další? Můžete mu vytvořit pokojík snů právě s tapetami dětských filmových postav. V kolekci najdete ale i velmi populární tapety s puntíky, proužky, obláčky, hvězdičkami a také s bájnými jednorožci, motýlky a lesními zvířátky.  Specialitou jsou tapety svítící ve tmě a také obrazové tapety s pohádkovými hrdiny.

V kolekci tapet Kids at Home vyberete tapety pro nejmenší děti i pro teenagery.

Pro výběr vhodné tapety můžete využít náš interaktivní filtr nejvhodnější tapety pro Vás.

Vliesová omyvatelná luxusní tapeta - je vyrobena ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetě pružnost, pevnost a snižuje hluk o 30%.

Tato kategorie tapet je vyrobená z non- wonen vliesového materiálu s přídavkem polymerového pojiva s plastickou strukturou povrchu. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost. Tento materiál (Vlies) se dá bezesporu označit u tapet za revoluční. Při lepení se nesmršťuje, usnadňuje samotné lepení a to tím, že lepidlo se nanáší pouze na zeď a ne na samotnou tapetu jak bylo dříve u papírových tapet. Překlenuje jemné trhliny v podkladu – ideální pro rekonstrukce bytů v panelových domech. Jako každé tapety tvoří tepelnou a zvukovou izolaci.

Samotné odstraňování tapet je velmi jednoduché a efektivní, již žádné máčení vodou a škrabání jako u papírových tapet. Zde stačí tapetu pouze stáhnout a to beze zbytku přímo ze stěny. Při použití doporučeného lepidla toto lepidlo zůstává na samotné tapetě a samotná zeď zůstává čistá.


 

NEZAPOMEŇTE na lepidlo. Doporučujeme kvalitní lepidla: Metylan direct vlies nebo Euro 3000 vlies, či tuhle novinku:tekutý koncentrát (snadno rozmíchatelný)

 

Dokonalým produktem je kýblované lepidlo, které je vždy připraveno k okamžitému použití, má ideální hustotu pro nanášení válečkem.

 

Tapetářské pomůcky najdete také v naší nabídce.
Základem úspěšného tapetování je PENETRACE podkladu.


Podívejte se na naše instruktážní videa.


NÁVOD nebo volejte na telefon: +420 777 933 164 


 

Dotaz k produktu

Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.

Kdy proběhne další expedice?

1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčU vás doma následující pracovní den
1 h 34 min 15 sPoštovné od 69 KčNa odběrném místě do 2 pracovních dnů